Warsaw Shore

Lol agresor konkretny.Wojtka w sumie nie lubie ale kto na jego miejscu by sie nie wkurwił :D duperka do niego przyjechała taka drobniutka i jeszcze jakieś wrzaski pojebane .Ostatnio widziałem fotke Alana to prawie jakby z 9 dych ważył chociaż w sumie nie wiem ile ma wzrostu.
 
Łooo, ale miazga - cytuję:
"Tu nie chodzi o to, że to debile, bo nimi tak naprawdę nie są, tu chodzi o to, że ci młodzi ludzie mają wypaczone spojrzenie na świat.
Dla nich nie ma nic złego w tym, że tego samego dnia laska świadomie upija się prawie do nieprzytomności i rzyga jak opętana w filmie Egzorcysta, ciągnie druta kolesiowi, który zostawia jej troszeczkę do przełknięcia, a następnie tego samego wieczoru liże się z innym kolesiem, który nie wie o tym, że laska godzinę wcześniej waliła ostre torsje i że właśnie podzieliła się z nim zwymiotowanym śniadaniem oraz częścią plemników innego faceta łasego na w gruncie rzeczy jej dziurę, bo sama laska urodą nie grzeszy za nadto, a i być z nią raczej nikt by nie zechciał z uwagi na rozwiązły tryb życia, i notoryczne włażenie facetom na fajfusa, bez względu czy ich zna, czy też to facet, który po prostu przyjechał wybrać puszki z kosza na śmiecie.
Laska na swoich eskapadach bywa tak zamroczona alkoholem, że w gruncie rzeczy ma w d... co się z nią dzieje, ilu ją bierze, z kim idzie i gdzie, oraz w którą dziurę jej załadują.
Facetów nie tłumaczę, bo facet wiadomo że ma dwie głowy, ta w spodniach przeważnie bierze górę gdy chłoptaś wypije choć 2 piwka i poczuje zapach waginy, choćby była nawet z tydzień nie myta. "
Do kogo wam ten wpis pasuje?
 
Bez sensu ten tor w takiej drużynowej formie wyścigu, nawet okazji do wyprzedzania nie ma zbytnio ;)

Miało być jakieś dodatkowe zadanie dla tych co nie dali rady z początku, a jednak o sprzątaniu zadecydował tylko ten "bieg" przez przeszkody. W przeciąganiu i dobrze Świeżak i dobrze Anka, a oni ostatecznie polegli i Wojtkowi uszło nie walczenie do końca w przeciąganiu.

Laska Wojtka jak lalka wygląda swoją drogą :)
 
Lol agresor konkretny.Wojtka w sumie nie lubie ale kto na jego miejscu by sie nie wkurwił :D duperka do niego przyjechała taka drobniutka i jeszcze jakieś wrzaski pojebane .Ostatnio widziałem fotke Alana to prawie jakby z 9 dych ważył chociaż w sumie nie wiem ile ma wzrostu.

no tragiczne jest to zdjęcie, nie wiem co mu się z cyckami stało, ale wygladają na ostro tłuszczowe, lol. chociaż tutaj już widać, że ma formę, ale coś nie tak z tą klatką, haha.



@Born2kill still, najlepsza ze wszystkich z domu.
 
Kurwa dziwicie się, że Wojtek przegrał jak musiał ciągnąć taką świnie. I ogółem już ostre gówno się robi z tego programu. Kiedyś to ostra beka była jak się oglądało ostrych zjebów (dalej to zjebany maksymalne) ale już robi się szit. Świeżak tylko daje radę!! Jak będą kręcić następny sezon to niech wypierdolą tą pizde pawełka i loche ewędline, bo kurwa nic nie dodają, tylko jakiś zjebany ich romans w kółko.
 
@Mojso, tyle kurw i wypierdolek w tym poście ;) Przecież dla beki to oglądamy, a nie śmiertelnie poważnie. Chill out :)
Alan łatwo też nie miał, ale z "innej gliny" jest zbudowany jednak niż Wojtek ;) Nie sądzę by Wojtek miał ciężej niż Alan z dużą, też swoje ważącą na pewno, ale i bardziej wysportowaną jednak i walczącą charakterem. To była zresztą rywalizacja charakterów i nie dziwię się, że Wojtkowi najsłabiej poszło. Ewelina już nie taka gruba jak w 1 sezonie też. Świeżakowi aż za bardzo z małą poszło, ale była nastawiona zbyt na zabawę zamiast "walkę" chyba ;)

Ja mam ostatnimi czasy beką z ich głupich akcji bardziej niż wcześniej. Także nie wiem czy gorzej jest czy to u Ciebie zmęczenie materiału :D
 
Dlatego się wkurwiam bo byłem wielkim fanem :D Poniedziałek wieczór, zawsze po całym dniu z ziomeczkiem otwierało się piwko i toczyło beke :D A teraz to popierdółka z tego programu się zrobiła. Świeżak mnie tylko bawi, bo niezły debil :D
 
wyjebac wedline i catanjo
aha, alan duzej b. dobrze powiedzial na poczatku, oszpecila sie strasznie, nie rozumiem co w tym "prywatnego" jak magda mowila
 
Last edited:
Ostatnio robili castingi do Łeba Shore, miejscówka nad morzem. 30km od mnie :D Ciekawe, co z tego niby wyjdzie, hehe.
 
Wiesz, póki mówił o zauważalnych rzeczach, cyckach i ustach to chuj tam, ale zauważyłem, że najbardziej ją rozwaliłą "przerwa między górną wargą,a nosem". Po pierwszych argumentach pewnie myślała "Niech mówi co chce i tak wiem, że są zajebiste" :D albo po tym ostatnim "Kurwa, tak źle jest? Muszę znowu iść na operację by nie mięć mankamentów" :D

Ogólnie mógł sobie darować, ale alko...
 
Wiesz, póki mówił o zauważalnych rzeczach, cyckach i ustach to chuj tam, ale zauważyłem, że najbardziej ją rozwaliłą "przerwa między górną wargą,a nosem". Po pierwszych argumentach pewnie myślała "Niech mówi co chce i tak wiem, że są zajebiste" :D albo po tym ostatnim "Kurwa, tak źle jest? Muszę znowu iść na operację by nie mięć mankamentów" :D

Ogólnie mógł sobie darować, ale alko...
pierdolenie, ze mogl sobie darowac, duza zjebala sobie wyglad i tyle w temacie, to byla jakas zabawa z pytaniami, wiec szczerze powiedzial, z duzej jest taka histeryczka, ze ja pierdole
po tym sezonie polowa skladu jest do wymiany
 
pierdolenie, ze mogl sobie darowac, duza zjebala sobie wyglad i tyle w temacie, to byla jakas zabawa z pytaniami, wiec szczerze powiedzial, z duzej jest taka histeryczka, ze ja pierdole
Po alkoholu mówi się co innego, a i odbiera się zwykletteż inaczej. Ona musi robić swój wygląd, co już udowodniła, więc ma w głowie wciąż kompleksy, że czegoś jej brakowało. Płachta na byka i jest reakcja ;) Z kobietami tak się nie da, zwłaszcza z tymi, którym na wyglądzie jednak zależy, czyli sporą większością ;D
Chujowa zabawa, żeby takie rzeczy wytykać, nic pozytywnego to nie może spowodować. Można sobie z kumplem pogadać o niej bezpośrednio, ale dla rozrywki to lepiej jakby miał wskazać np. jej plusy lub co się w niej mu podoba. Na pewno byłoby więcej śmiechu niż nerwów, a o to chyba chodzi na domówce i przy alko...;) Jednak niekoniecznie na imprezce przed kamerami, gdzie oglądalność ma znaczenie...
 
czy wojtek powiedział 'Ewędlina' przy konkurencji w ciągnięciu? :lol:
nie no, ja tam zawsze WS lubilem, lubie i lubic bede.
 
Z tydzień premiera odcinka z udziałem Trybsona i gali XCage7 :) Mam nadzieje , że będzie pokazane after i to co wyprawiał Darpinyan z Magdą z WS :)
 
Jak trzeba się nudzić w klubie by podejść do dziewczyny i jej mówić, że jest brzydka :D?

Wczoraj sporo brechtu było, znowu ze świeżaka, trzyma poziom głupoty i bawi dalej ;D
 
Najbardziej mnie rozwalilo jak wielkie gwiazdunie sie smialy z typa co spytal czy bedzie jakies show. No tak, bo kazdy ma obowiazek ich znac.
 
Wczoraj chyba najlepszy odcinek z tego sezonu choć mam nadzieję że za tydzień wypad z Toronto przebije ten odcinek:wink: co by nie mówić gdyby nie świeżak to byłaby nuda w chuj...
 
Back
Top