Warsaw Shore

Potwierdzam słowa @Perfumiarz Kupa straszna i wieje nudą taką że aż się dziwię że siedzą tam 3 tygodnie i nawet nie mogą z tego zmontować 10 fajnych odcinków. Kurwa to jak oni muszą się tam nudzić:o o: oglądam i tam z nudów w niedzielne późne wieczory ale jak podejmą decyzję o zaprzestaniu kręcenia kolejnych sezonów to tylko przyklasnę.
 
Połowa odcinka to występ hipnotyzera, reszta to jakaś słaba awantura o nic. Człowiek to ogląda bo myśli że coś się będzie działo a tu nic;p
 
jutro wielki powrot przypominam
@kiras @kaczka41
ostatniego sezonu nie obejrzałem przez tych zjebanych bliźniaków i szczerze nie chce mi sie wracać do oglądania bo coraz bardziej rzuca mi sie reżyserka ale jak będzie jakiś gnój w programie to śmiało oznaczaj :D
 
ostatniego sezonu nie obejrzałem przez tych zjebanych bliźniaków i szczerze nie chce mi sie wracać do oglądania bo coraz bardziej rzuca mi sie reżyserka ale jak będzie jakiś gnój w programie to śmiało oznaczaj :D
Nie widać ich było w trailerze.
Ostatni sezon mnie też odrzucił, zobaczymy co teraz będzie.
 
Bliźniaków chyba nie będzie ale za to jest nowy koleś i laska. No z sezonu na sezon coraz słabszy ale i tak będę oglądał. 23 niedziela co tu robić lepszego...
 
Kurwa nie rozumiem, jak można mieć takie spierdolenie mózgowe, jak te baby z tego programu :facepalm:
 
ale te 3 odcinki to slabizna
ten nowy to jakis stulejarz marny, ta nowa niby calkiem ladna, ale jakas chyba cnotka niewydymka, nudy panie
 
Back
Top