Walka wieczoru KSW 41 - ciąg dalszy sprawy ataku Szpilki na Oświęcińskiego.

Prese

Legacy FC
Bantamweight
23121111.jpg



Podczas gali KSW 41 doszło do incydentu.

Po tym jak Patus Rak przegrał walkę ze Strachem i nastąpiło tąpnięcie w prawilnym świecie gangsterów oraz gimnazjalnych fanklubach Mikołajuwa, Tomasz Oświeciński, młody, obiecujący prospekt KSW wagi ciężkiej, wyzwał do walki Artura Szpilkę.
Na odpowiedź nie musiał długo czekać - po chwili w oktagonie pojawił się Szpilka, wszedł do klatki i uderzył Oświecińskiego, który w efekcie uderzenia spadł z taboretu.

Wokół całego wydarzenia rozpętała się burza w internecie, ale najgorsze było dopiero przed Arturetm Szpilką. Przewodniczącemu SPR (Stowarzyszenie Prawilnych Recydywistów) jego dziewczyna Kamila, zafundowała po powrocie do domu ochrzan i konkret zrypki (pisownia oryginalna) .

Jak widać, bycie prawilnym to nie jest lekki kawałek chleba. Ciche święta mogą być ceną zasad ulicy i prawilności. Jeśli Misiunia jest tak prawilna jak jej życiowy partner i nie pójdzie na współpracę z Arturem, to czekają go święta w samotności, chyba że Strachu do niego napisze.

Clipboard02.jpg
 
Dziękuję Panowie. Nie widziałem tej, może nie tyle krzywej, co chybotliwej niby stołek (lub stolec) Stracha akcji. Nie mam insta, więc nie wiedziałem jak potoczą się losy bochaterów. Najważniejsze, to nie przenosić złych emocji z klatki do życia prywatnego. Zwłaszcza w Święto Narodzenia Pańskiego, najbardziej rodzinnego ze wszystkich Świąt
 
moja byla umiala pierdziec cipka, czasem jak byla zmeczona i jej sie nie chcialo to robila takiego pierda lub dwa i moment ochota na bum cyk cyk mi przechodzila :jimcarreyvomit:::yellowcard::
ogolnie to jak dziura sie "zapowietrzy" np jak ruchasz od tylu to czesto zdarzaja sie takie odglosy jakby piardow.:lol: Przynajmniej ja sie z tym spotkalem i to majac do czynienia z roznymi niewiastami ale, ze tak sama z siebie to z taka specjalistka jeszcze nie obcowalem :lol:
 
ogolnie to jak dziura sie "zapowietrzy" np jak ruchasz od tylu to czesto zdarzaja sie takie odglosy jakby piardow.:lol: Przynajmniej ja sie z tym spotkalem i to majac do czynienia z roznymi niewiastami ale, ze tak sama z siebie to z taka specjalistka jeszcze nie obcowalem :lol:
do tej pory miewam zimne poty po tych przezyciach :płacz:
 
ogolnie to jak dziura sie "zapowietrzy" np jak ruchasz od tylu to czesto zdarzaja sie takie odglosy jakby piardow.:lol: Przynajmniej ja sie z tym spotkalem i to majac do czynienia z roznymi niewiastami ale, ze tak sama z siebie to z taka specjalistka jeszcze nie obcowalem :lol:
Noo, a jak pierdzi jak jesteś jeszcze w środku to mmm :pjelen:
 
Zainteresowanych cipierdami odsyłam do odcinka South Parku S13E04 "Eat, Pray, Queef".
 
Back
Top