Walka Overeema o mistrzostwo na wiosnę?

Nordmann

Jungle Fight
Featherweight
Info z konkurencyjnej strony: "Dana White zapowiedział, że zwycięzca walki o mistrzostwo wagi ciężkiej UFC, czyli albo aktualny czempion Junior Dos Santos (15-1 MMA, 9-0 UFC), albo Cain Velasquez (10-1 MMA, 8-1 UFC) zmierzy się w kolejnym boju z Alistairem Overeemem (36-11 MMA, 1-0 UFC), najprawdopodobniej w marcu lub kwietniu 2013."







To nie jest jakiś fake? Z jakiej racji, Overeem od razu dostaje walkę o mistrzostwo? po przerwie i bez żadnego przetarcia? Tak wygląda kara za koninę?;) To wygląda jakby to JDS i Cain musiali sobie zasłużyć na walkę z "Holendrem"
 
Po co nowy temat? http://cohones.mmarocks.pl/topic/plotki-ploteczki-userow
A właściwie to było http://cohones.mmarocks.pl/topic/plotki-ploteczki-userow/page/281#post-412736
 
Też wolałbym zobaczyć wcześniej jakaś walkę Aliego w UFC, ale cóż, takie rozwiązanie nie jest dla mnie jakimś zaskoczeniem. Ali to uznana firma
 
Dana wie jaką kasę może zrobić ten pojedynek,czakolwiek,wolałbym aby przed przystąpieniem do walki o pas,Ali przywitał Cormiera.



Po za tym, szczerze mówiąc, nie chce mi się wierzyć aby do tej walki doszło,nawet na wiosnę:) JDS i Cain biję się w grudniu a potem jeden z nich w ciągi kilku miesięcy musi być dalej w gazie aby przygotować się pod Overeema - pech Zuffy mówi mi,że może się to nie udać. Aczkolwiek marzę o tym pojedynku.
 
Zakładając że Ali dostanie licencje i wszystko będzie ok i znowu nie zaliczy wtopy z testem to do walki dojdzie. Pytanie tylko kto będzie jego przeciwnikiem.
 
to nie jest fake, Dana powiedzial tak w wywiadzie z Arielem. bardzo fajnie, Ali zbil Lesnara, z Werdumem tez przeciez wygral, dlaczego mialby nie dostac TS? albo spytam inaczej - kto moze dac dobra walke z JDS/Cainem w HW? tak jak bardzo lubie Franka Mir'a tak nie widze go w walce z Cainem, tym bardziej z JDS jeszcze raz. tylko Carwin jeszcze przychodzi mi do glowy, moze Struve, ale jego ciagle nie jestem pewien. trzeba liczyc sie tez z BigFootem, ale chetnie zestawilbym go wlasnie z wysokim Holendrem. ;)
 
@up



Czy mi się wydaję, czy zapomniałeś o Cormierze? I Werdum teraz moim zdaniem postawiłby znacznie wyżej poprzeczkę Reem'owi.



Ja to widziałbym tak: Werdum vs Reem o prawo walki o pas, a Cormier dostaje walkę z przegranym pojedynku JDS vs Velasquez.
 
Dobry ruch. Szczerze to nie wiem kto mógłby zagrozić tej dwójce oprócz Aliego, no może Cormier, ale jego to bym upatrywał jako rywala Aliego jak ten już zostanie mistrzem xD. Bo mam wrażenie, że obojętnie czy Dos Santos czy Velasquez wygra grudniową rywalizację to następnym mistrzem będzie Overeem. Oczywiście jest to całkowicie subiektywna opinia.
 
Z drugiej strony trzeba sobie zadać podstawowe pytanie; czy Reem zasługuje na walkę o pas? Ja osobiście mam co do tego mieszane uczucia. Ale ta walka się sprzeda i łysy o tym wie, Ali pokonując Lesnara stał się mega popularny w Stanach.
 
Wiadomo, że był. Jednak Lesnar to był jeden z najpopularniejszych o ile nie najpopularniejszy zawodnik UFC, bynajmniej patrząc na wyniki PPV gal z jego udziałem.
 
Jeżeli Ali by przegrał w eliminatorze, to UFC by nie zyskało tych kokosów, które zrobi walka Aliego z Cainem/Juniorem, więc decyzja Dany uzasadniona. :D WAR KONINAAA !
 
Jako jedyny i właściwy fan Alibaby mówię TAK ! Jak dla mnie to on już jest mistrzem HW UFC. Trololololo ;)
 
Ciężko powiedzieć w jakiej formie wróci Ali po separacji z oktagonem. Ja go nie lubie i może stad uważan, że Cain lub Cormier by go zjedli jak on "koninę". Co do Cormier (jakby zrzucił (mądrze) trochę) vs JJ, to Daniel moim zdaniem przerwalby hegemonię.
 
Mam w dupie, czy Koniożerca zasłużył na tę walkę. O wiele bardziej pasuje mi takie zestawienie niż rzucanie Cyganowi kolejnego Mira czy Struve na pożarcie. Ali ma argumenty żeby nałamać żeber Juniorowi, więc jaram się tą walką i mam nadzieję, że się odbędzie. Najlepiej jako ME kolejnej gali z główną kartą napchaną ciężkimi >:-D
 
doookladnie, oby znow przyjebali gale z sama HW, mega sie to oglada. ;)



Cormiera nigdy nie widzialem, napisalem calkowicie subiektywnie. domyslam sie z tego co czytam, ze jest kotem, ale nie potrafie sie wypowiedziec, wiem tyle, ze cos sie tam odgrazal Jonny'emu, bring it on.



zaraz nadrobie troche youtube'm, choc tam wszyscy wygladaja zajebiscie.
 
@baju, nie widziałeś Cormiera? WTF? Tak czy inaczej wyglądem raczej nie imponuje, jego moc w umiejętnościach "Czarny Fedor" :-)
 
nie ogladalem SF prawie w ogole. jak WEC i UFC praktycznie kazde to SF nie ogarnalem, nie wiem czemu.



no fizycznosc dziwna, ciekaw jestem jego zbijania do 93. haha, juz sie natknalem wlasnie na 'czarnego Fedora'. ;)



zapasy to ma okrutne:O
 
Back
Top