Walka bez zębów

zefir88

Oplot Challenge
Welterweight
Słuchajcie. Jak zresztą wiecie ,to Hendo też nie ma zębów. Chodzi mi o jedynki i dwójki. Ja ostatnio pechowo też straciłem jedną jedynkę u góry. Nie stać mnie na inplant i mam na haczyk. Dan jak się bije wyciąga sztuczną szczękę, tak?
Ma ktoś też taki problem? To jak na treningu kingboksu , gdzie się po wakacjach zapiszę i bedą sparingi, to musze ochraniacz miec? Wstydze sie ,że moze po kopnieciu mi wypaść razem z zebem i uszkodzic haczyki :( A znowu nie chce paradować przed nowymi kolegami z ubytkami :(
Czy brak zebow to plaga na sekcjach?
 
Dan wyciąga sztuczną szczękę, ale on nie ma kilku zębów. Jeden zą chyba nie powinien stanowić problemu, ale najlepiej skonsultować to ze stomatologiem, który zakładał implant. Dobrze dopasowany ochraniacz nie powinien ci wypaść, ja mam wrażenie że ochraniacz trzyma się bardziej na tylnim łuku zębowym.


Nazwa tematu zajebista :-)
 
Binkowski nie ma zęba i walczy w dopasowanym ochraniaczu.
artur-binkowski-krzysztof-zimnoch-duze-001.jpg
 
Nie głupie pytanie. Arlovski też stracił 2 zęby w starciu z A.J. Czy szczęka nie jest osłabiona bardziej podatna na złamania gdzy brak np.kilku zębów. Jak wygladają treningi i walki mam na mysli utrudnienia?
 
Jeśli dostałeś tak mocno w głowę, że ci wypadły zęby to pewnie tak. A jeśli w innej sytuacji to nie wiem czy brak zębów miałby negatywnie wpływać na wytrzymałość szczęki. Może wtedy ochraniacz zakłada się na kleju do protez? Podpytam dziewczyny, która jest stomatologiem, całkiem ciekawy temat.
 
Moj znajomy Czech opowiadal mi kiedys ze duzo hokejistow nie ma i dopoki kontynuuja kariere to protezy ruchome a implanty dopiero na emeryturze. Mi sie wydaje ze powinienes odcisnac silikon bez tego zeba i tyle -ale zapytam swojego zebologa przy okazji.
 
Hah po tytule spodziewalem sie tekstu o miedzy innymi Tuf 19 czyli walka bez jakiegos wiekszego zaangrazowania. Temat ciekawy ale mam nadzieje, ze wiedza ktora dzieki niemu nabede nigdy mi sie nie przyda :D
 
Temat zahacza o osobę Hendersona, więc imo to foto co wrzuciłem powyzej powinno byc w pierwszym poście :-)
 
Ja ostatnio pechowo też straciłem jedną jedynkę u góry




Ponoć dość łatwo starcić ząb zdalnie sterownym modelem helikoptera ;)




foto co wrzuciłem powyzej powinno byc w pierwszym poście


a już zapóźno żebyś go edytował :P
 
Rozmawiałem z babą i powiedziała, że jeśli nie masz implantu albo mostu to jest spora szansa na wypadniecie zęba.
 
Dziękuje za wszelka pomoc. W takim razie potrenuje bez zeba.
Oczywiście kickboksing :)
 
Ja bym z wady zrobił zaletę!! Na sparingach specjalnie odsłaniaj braki w uzębieniu to przeciwnik zobaczy że nie szkoda Ci zdrowia i nie cofniesz się przed niczym!:lizoremotmaly2:
 
Back
Top