WAKASHIMAZU GDZIE JESTES?

240140standard001_ktokolwiek_widzial__ktokolwiek_wie__.jpg
 
Ej, ale Wakashimazu to ostatni, który mówił, żeby Silvy nie skreślać, gdy wszyscy typowali w której minucie wygra Fiodor...



Raczej gdzie logan, choć to jasne, ban, gdzie fiedia powinno brzmieć pytanie ;)
 
Chłopcy, kubełek wody na gorący czerep powinien wam dobrze zrobić, bo pajacujecie jak ostatnie internetowe warriory. GLF, ruszaj w bój i znajdź jakiś fajowski gif, to się jeszcze wszyscy pośmiejemy.
 
Kompletnie nie zrozumiałeś, co napisałem, Fedor nigdy nie był moim ulubionym zawodnikiem. Do zrozumienia tego jednak nie wystarczy zero-jedynkowa percepcja i fiksacja na jednym temacie, a zatem walcz, wojowniku, niechaj do ciebie należy ostatnie słowo w tym, jakże błyskotliwym, wątku. Czujesz przecież wewnętrzną potrzebą wklejenia kolejnego gifa/napisania kolejnej "cientej" riposty, prawda? W oczekiwaniu na nią, dam ci darmową lekcję posługiwania się językiem polskim, bo, wiesz, żeby błyszczeć treścią, trzeba i formę mieć niezgorszą. Pamiętaj więc, gdy zwracasz się do kogoś, po wymienieniu jego imienia, ksywy trzeba wstawić przecinek.


A teraz rozpuść wodze swojej fantazji i, mając świadomość, że to mój ostatni post w tym temacie, a zatem zwycięstwo będzie po twojej stronie, pokaż, jak potrafisz walczyć albo - również może zrobić wrażenie na niektórych - podsumuj to krótko i cwanie, też będziesz cool.
 
Na wstepie napisze, że wakashimazu bardzo konkretnie sie wypowiada i nie wiem skąd ten najazd na niego. Jak wyżej wspomnial naiver, wakashimazu "przewidzial", ze ta walka to nie bedzie spacerek dla Fedora dowód:

Antonio ma dużo narzędzi żeby wygrac tą walkę. Kompletnie się nie zdziwię jeżeli to Big Foot wygra i to nawet przed czasem. Wielu nie docenia tego byczka. Moim zdaniem jest lepszy niż Lesnar. Trzymam kciuki za Fedora ale nie widzę tego aż tak kolorowo jak większośc.




no ale jak osobiscie czekam na fiedzie906 :)




venom ładny hejting fedora hehe ale juz za miesiąc przekonasz się ze nie masz racji jak fiedzia znokautuje tego śmiesznego silvę,ta walka to typowa formalność.


2pq5bfo.jpg
2pq5bfo.jpg
2pq5bfo.jpg
 
Czujesz przecież wewnętrzną potrzebą wklejenia kolejnego gifa/napisania kolejnej "cientej" riposty, prawda?


Nie, wszystko co mi się skojarzyło z tym tematem już wkleiłem.



Dzięki za uwagi odnośnie języka polskiego, postaram się uskutecznić poprawność mojej pisowni.



Tu nie chodzi o bycie cool czy rzucanie ripostami. Zwyczajnie nie rozumiem z czym masz problem. Nie bądź taki sztywny...
 
jak to zajebiście jest kogoś zjechać po ortografii oraz poprawności językowej. Wtedy nasze posty są pełne ą i ę, wyszukanych zdań podrzędnie złożonych oraz przecinków. Nawet wtedy gdy ich tam nie powinno być



"A teraz rozpuść wodze swojej fantazji i, mając świadomość,"



to był przykład, z całej Twojej wypowiedzi można usunąc połowę
 
Po wpisie Shoockera widać jednak eliano55 się zagalopował.No ale rozumiem że już można było się w tych walkach z fanami fedora pogubić ;-)
 
Jak dzieci, kurwa jak dzieci. Najpierw masowy najazd szczeniąt masturbujacych się przed ikona Fiedzi, a teraz frustratów szukających rewanzu na tych pierwszych.



Wszyscy dajcie sobie na wstrzymanie, bo jutro wielu bedzie żałować myślenia kroczem.......
 
Jak dzieci, kurwa jak dzieci. Najpierw masowy najazd szczeniąt masturbujacych się przed ikona Fiedzi, a teraz frustratów szukających rewanzu na tych pierwszych.



Wszyscy dajcie sobie na wstrzymanie, bo jutro wielu bedzie żałować myślenia kroczem.......


Rozumiem cie Dyrma, ale ostatnio trolling i budowanie otoczki boga MMA nad Fedorem osiagal szczyty.



Siedze troche na stronie i nie bylo tu takiego czegos, musze postawic teraz taka hipoteze, ze "gimnazjalisci" po wejsciu Pudziana do MMA, naogladali sie HL'ow Fedora na YT, a potem to juz mozna zobaczyc co sie działo.



Sam nie uwazam sie za znawce epoki PRIDE bo wtedy jeszcze sie nie interesowalem tym sportem.



Teraz jak Fedor przegral, a cisnienie przed walka bylo wysokie to anty-psychofani-fedora(w tym ja), musza dac upust emocjom.
 
Wszystko fajnie, kazdy niech sobie mysli co chce. Ja chce widziec tu WAKASHIMAZU, czy tez KOGOKOLWIEK co mowil ze Fedor to "bóg" i trening w starym oskole to najlepszy trening na swiecie. Każdy kto mówił że jest on nadal numerem jeden. Każdy kto mówił że zabiłby Brocka i Caina i w ogóle każdego.



Wakashimazu jest symbolem tego całego nurtu wśród ludzi tu postujących. Jak polemika na temat treningów Fedora przeistoczyła się w najlepsze kino bez obrazu jakie miałem okazje widzieć. Czy to nazywasz trollowaniem? Kij, pewnie trolluje, ale mam ochote uslyszec gdzie są ci wszyscy templariusze Emelienenki, prosze pokażcie się!



Dziwne, że jak na razie jedynie wypowiedziały się osoby które dozowały swoje komentarze przez ostatnie miesiące, dziwne to... Osoby które, jak czytam ten blog od ponad 4 lat, wydaje się posiadają wiedze na temat walk. Proszę was również o dalsze komentarze, lecz nie o walkę, nie o Feodra - lecz o tych ludzi! Którzy sumbolizują to czego nie chcemy w mma.



Tak jak fanatycznie fani pudziana (ffp) - nie da się z nimi na argumenty rozmawiać, toteż chce wiedzieć, kiedy jeszcze kurz nie opadł, kiedy nie maja zbyt wiele czasu na wymyślenie 17 teorii spiskowych i 54 argumentów na temat złej formy Feodora żeby się wypowiedzieli.



A najlepiej niech zrobi Wakashimazu, z jego niesamowitą zdolnością czytania tekstu ze zrozumieniem. Bo przecież to skandal pokazać zdjęcie Fedora z dziecmi....











@ DYRMA



Stary - mam duzy szacunek do Ciebie tutaj, wiec powiem wprost. Jestem moze i najwiekszym kurwa trollem na swiecie, ale nie odjebałem takich cyrków nigdy jak tutaj czesto widze na temat Fedora! Wkurwia mnie fakt że ludzie spamują mmarocks debilbymi komentarzami i kłócą się ze wszystkimi o każde niegatywne słowo na temat ich chrystusa. A sami zasadniczo nie mają zielonego pojęcia o mma jako sporcie. I nie nazywaj bandą dzieciaków ludzi którzy wreszcie mogą pokazać środkowy palec takim zachowaniom i tym typom osobowości forumowej. A ta forma któa jest wyżej, jest chyba najlżejszą i najbardziej humorystyczną jaką można było pokazać po tym co się ostatnio tu działo. Bez obrazy.
 
Back
Top