Wakacje 2015

Widder

Maximum FC
Bantamweight
Wakacje tuż tuż, dla nie których może już nawet się rozpoczęły z końcem szkoły :) Dlatego zakładam temat, gdzie można wpisać gdzie kto planuje urlop i w jakich terminach. Być może uda się komuś zrobić mini zlot, poznać kogoś i miło spędzić wakacyjny czas. Z mojej strony wybieram się do Łazów w najbliższą sobotę.
 
Ja dopiero wrzesień i okolice Olsztyna. Może jakiś weekendowy wypad w okolice łodzi, ale to nic pewnego
EDIT: No i staram się odwiedzić Krosno i moją rodzinę tam mieszkającą.
 
Ja teraz urlopik, przyjechałem w rodzinne strony na Roztocze, a w sierpniu do Zakopca.
 
Po wczorajszej trąbie która przeszła trochę mniej. Cały las wyłamało w pień. Domy bez dachów stoją, masakra jednym słowem
 
Panowie, macie jakąś stronkę na której są opisane 'warte zobaczenia' zabytki, miejsca itp. w różnych częściach globu? Szukam Rzymu i chciałbym coś skondensowanego. :)
 
Mo
Panowie, macie jakąś stronkę na której są opisane 'warte zobaczenia' zabytki, miejsca itp. w różnych częściach globu? Szukam Rzymu i chciałbym coś skondensowanego. :)
Może poszukasz jakiś przewodników w pdf? Na pewno jest tego sporo, można wcześniej planować zwiedzanie, drukować tylko to, co cię interesuje
 
Mo

Może poszukasz jakiś przewodników w pdf? Na pewno jest tego sporo, można wcześniej planować zwiedzanie, drukować tylko to, co cię interesuje

Kozak opcja, już sobie ogarnąłem, łącznie ze wszystkimi biletami itd. dzięki za podsunięcie pomysłu!
 
Po wczorajszej trąbie która przeszła trochę mniej. Cały las wyłamało w pień. Domy bez dachów stoją, masakra jednym słowem
Szkoda. Ja to sie dziwie, ze to nie jest tak popularne miejsce jak gory czy morze. Tanio i pieknie, czyli to czego ludzie najbardziej oczekuja.
 
Miała być Grecja, ale bilet kupię w ostatniej chwili żeby się nagle nie okazało że hotel piniendzy nie dostanie czy coś. A jak się przestraszę to pewnie Wyspy Kanaryjskie.
 
Wpadajcie w sierpni na Malediwy, mam melinę w bungalowie - karimat, alko i otwartych pań nie zabraknie dla nikogo!
 
Ja tylko krotki urlop, ale intensywny. Najpierw Off Festiwal w Katowicach (pozdro @Bolt ), a potem koncerciwo Rosetty w Warszawie. Miałem jeszcze na woodstock zahaczyć, ale raz, że średnio mnie już jarają takie klimaty, a dwa, że nie dostane wolnego...
 
Ja tylko krotki urlop, ale intensywny. Najpierw Off Festiwal w Katowicach (pozdro @Bolt ), a potem koncerciwo Rosetty w Warszawie. Miałem jeszcze na woodstock zahaczyć, ale raz, że średnio mnie już jarają takie klimaty, a dwa, że nie dostane wolnego...
mnie tez takie klimaty nie jaraja, ale... widziales ten lineup?! dream theater i black label society za darmoche
 
Ja tylko krotki urlop, ale intensywny. Najpierw Off Festiwal w Katowicach (pozdro @Bolt ), a potem koncerciwo Rosetty w Warszawie. Miałem jeszcze na woodstock zahaczyć, ale raz, że średnio mnie już jarają takie klimaty, a dwa, że nie dostane wolnego...
Obaczymy, może wpadnę, choć obecnie raczej jestem tego dalej niż bliżej.
 
Ja jade nad Hancze, czilowac sie z dala od zgielku.
 
mnie tez takie klimaty nie jaraja, ale... widziales ten lineup?! dream theater i black label society za darmoche
no właśnie ja już się niestety taka muzyka nie jaram. Więc raczej klimat wooda > muzyka wooda. Ostatnia rzecza jaka musialem zobaczyc na woodzie było Heaven Shall Burn w 2012 roku.

EDIT: chociaż Eluveitie bym sobie zobaczył z sentymentu:
 
Last edited:
Ja w wakacje planuje się wybrać nad jezioro Ińskie i do Międzyzdrojów, a pozostały czas spędzę w mieście Młodych Wilków.
#gdziejestlato?
 
Dopiero zacząłem w sumie robotę ale panna odkłada kasę i jak dostanę urlop we wrześniu to Chorwacja/Czarnogóra(ale tylko samolot) a jak nie dadzą mi to listopad i chyba Kanary... Ktoś był w Hiszpanii w tym terminie? Polecacie? Na forach różne opinie są...
 
Back
Top