Ważenie przed ksw pytanko

Ariske

Legacy FC
Flyweight
Witam
Zauważyłem że od ksw 28 k&l zarzucili zakaz nagrywania ceremonii ważenia, czy ktoś wie czym to jest spowodowane, czy ten zakaz dotyczy portali branżowych tylko i czy zwykły janusz może sobie nagrać takie ważenie i czy na przyszłych galach też nie będzie można nagrywać?
 
Akurat z nudów przeglądałem konkurencyjne forum, na którym jeden z byłych płetwiastych cohonesowiczów kontynuuje swój cykl "30 pytań do...". I w wywiadzie z Martinem ten powiedział, że po prostu z tym jest więcej zachodu, niż jest to warte.
 
Po to, że wrzucą 3 minutową profesjonalnie obrobioną migawkę ważenia kilka dni później . . .
Proponuje kupić okulary z kamerką, ala malanowski staj i nagrywać z ukrycia :D
 
Bardzo ciekawe pytanie.

Ja zawsze wolałem pooglądać sobie taką normalną, dłuższą wersję od razu - na żywo, ewentualnie po zakończeniu transmisji na Youtubie. A tu teraz robią taki numer, że można pooglądać tylko tę ich obróbkę. Lipa

@Wojsław Rysiewski
 
No póki co nasuwa mi się tylko to że ksw chce żeby ich filmik miał więcej obejrzeń
 
Chodziło mi bardziej że chcą aby ich materiał krążył po sieci a nie jakieś inne zrobione np. przez Wojtka
Jak masz lepszy pomysł na to, to napisz
 
Z tego co wiem KSW chce mieć kontrolę nad produkcją czyli jak materiał z takiego ważenia wygląda. Na pewno nie chodzi im o oglądalność na YT :) Może Wojek wpadnie i jeszcze wyjaśni lepiej
 
Z tego co wiem KSW chce mieć kontrolę nad produkcją czyli jak materiał z takiego ważenia wygląda. Na pewno nie chodzi im o oglądalność na YT :) Może Wojek wpadnie i jeszcze wyjaśni lepiej
Moim zdaniem najlepszym sposobem na kontrole bedzie udostepnienie transmisji na wlasnym kanale YT. Kolo zostalo juz wynalezione, wiec nie ma potrzeby poszukiwan nowych rozwiazan. Jest mnostwo obszarow w ktorych KSW moze starac sie o bycie wyjatkowa, ceremonia wazenia wcale nie musi byc jednym z nich.
 
Za każdym razem irytuje mnie to, przed każdą galą ksw. Poszukiwania transmisji z ważenia. Wszystko uzależnione od tego gdzie odbywa się gala, czasami transmisja jest, czasami jest wrzucona gdzieś cała ceremonia po fakcie, albo skróty.

Nie rozumiem w czym oni maja problem? Czy to aż takie trudne? Naturalne jest to, że fani chcą zobaczyć ważenie !!!!
 
No wiec wlasnie skoro chca miec wszystko pod kontrola to niech to oni dadza fanom dostep do wazenia online, dziwne jest ich myslenie w tej kwestii:)
 
Back
Top