Ważenie przed KSW 32 - na żywo ?

Narzekał ktoś ostatnio na dresowe stroje Ring Girls. Jak widać, ludzie z KSW czytaja Cohones, Dominika jest w jakimś nowym wdzianku :D

 
  • Like
Reactions: mat
Mariusz Pudzianowski (119.7 kg) vs. Peter Graham (112.8 kg)
Borys Mańkowski (77 kg) vs. Jesse Taylor (77.9 kg), (Taylor ma dwie godziny na zbicie 900 gram)
Marcin Różalski (111.7 kg) vs. James McSweeney (107.5 kg)
Goran Reljic (93.2 kg) vs. Tomasz Narkun (93 kg)
Mateusz Gamrot (70.1 kg) vs. Marif Piraev (71.9 kg), (Piraev dostał dwie godziny na zrzucenie 1.9 kg)
Rafał Moks (77.2 kg) vs. Jim Wallhead (76.5 kg)
Oli Thompson (110.8 kg) vs. Michał Włodarek (107 kg)
Brett Cooper (83.9 kg) vs. Maiquel Flacao (83.9 kg)
Andre Winner (70.3) vs. Leszek Krakowski (70 kg)
 
Rozal we wczesniejszych walkach tez byla taki przymasowany? Wydawalo mi sie, ze cos kolo 105 trzymal.
 
A na chuj komu to ważenie i tak ważą +- limit dzień przed walką, a w samej walce sporo więcej. Pic na wodę i tyle :)
Od paru laików w temacie też wczoraj słyszałem, że zawodnicy oszukują widzów w ten sposób. Dla mnie to już przyzwyczajona "norma", ale dla nich to bezsens i kłamstwo, że kogoś się uznaje za np. średniego, a walczy faktycznie w wadze +-90kg. Mówiłem, że tak będzie z czasem :D

Potem teksty "średni", "walczący w dywizji średniej", a tak naprawdę to jedynie "mieszczący się w limicie średniej na 24-36h przed walką" i tyle związku z daną kategorią ma taki ktoś ;)

Czuję, że gdyby ktoś kiedyś nie wymyślił ważenia na tyle przed galą to by nie było tego problemu dziś. I wręcz ludzie pukaliby się w czoło, gdyby ktoś proponował wagę dzień przed galą, bo przecież wówczas mogliby ważyć więcej niż dywizja wynosi i jak to tak... ;)
 
Last edited:
Back
Top