Ważenie przed galą UFC Fight Night 33 na żywo od 4:00

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
5871.jpg




 
no Krzychy okaże sie czy jestes naleśnikiem i czy walczyłes do tej pory z nalesnikami :-)



Bonus BGC:-)
 
Chyba mnie powaliło, aby wstawać o 4 na ważenie ale muszę obejrzeć Mirasa :)
 
https://www.youtube.com/watch?v=geDb0xopEd0



MAIN EVENT
265Ibs Antonio Silva (264) VS Mark Hunt (262)

FOX SPORTS 1 MAIN CARD
205Ibs James Te Huna (205) VS Mauricio Rua (205)

205Ibs Anthony Perosh (204) VS Ryan Bader (205)

265Ibs Soa Palelei (264) VS Pat Barry (237)

185 Ibs Clint Hester (186) VS Dylan Andrews (185)

135Ibs Bethe Correia (135) VS Julie Kedzie (135)

FOX SPORTS 2 PRELIMS


135 Ibs Nam Phan (135) VS Takeya Mizugaki (135)

185 Ibs Caio Magalhaes (186) VS Nick Ring (185)

125 Ibs Justin Scoggins (125) VS Richie Vaculik (126)

185 Ibs Krzysztof Jotko (185) VS Bruno Santos (185)

ONLINE PRELIM

170 Ibs Alex Garcia (170) VS Ben Wall (168)



3.gif


2.gif


1.gif


4.gif
 
Jotko o "pół głowy" wyższy od Santosa. Orientuje się ktoś, ile Krzysiek zrzuca przed ważeniem?
 
@Maczos



Krzychu na 84kg duzo nie zrzuca. Tak mi sie wydaje, ze gdzies z 6-8 kg w stosunku co do innych zawodnikow,



ktorzy redukuja srednio po 10 -15 kg .



Masakrycznie wygladal na MMA Attack jak musial zrzucic na 77kg
 
Krzychu wyluzowany najbardziej ze wszytskich debiutujacych w tym roku w UFC Polaków. Mam wrazenie ze nie tylko luzem i obyciem bedzie sie wyroznial ale takze wynikiem swojego pierwszego starcia - obym sie mylil.
 
Zajebiścieee, dzięki temu ważeniu dowiedziałem się, że gala jest z piątku na sobotę :)
 
Podszedł do ważenia na luzie, oby tak samo było w oktagonie! Przeciwnik z twarzy taki straszniejszy i groźniejszy od Jotki się wydaje. Jetsem sercem za Krzyśkiem, a logicznie, nie wiem kogo wybrać....
 
Jak wyżej: Krzychu największy luz ze wszystkich polaków, chyba dobrze mentalnie jest przygotowany. Jakoś tak nabrałem spokoju co do jego walki jutrzejszej choć to jednak tylko ważenie, trudno gdybać..
 
Dobrze Krzysiek wypadł - trzymamy kciuki.Brazol widać ,że lubi przypierdolić ale sporo już było takich kozaków którzy przy wizerunku barbarzyńcy i spartana w jednym padali jak śliwki.Krzysiu przez KO.
 
jakie Krzysiu KO - w cuda wierzysz czy jak , jestem pewien że Santos go pokona zapasami i swoją siła fizyczną
 
Trzymam kciuki, oby wszystko poszło po myśli Krzyśka! WAR!
 
Back
Top