W sobotę w Pulsie - Po prostu walcz 2 i Samk Zemsty

adam sek

Oplot Challenge
Featherweight
Słuchajcie odejdę trochę od tematów na tym forum i przejde w brażę bardziej rozrywkową. Naprwadę duży szacunek dla telewizji Puls, nie sądziałem, że kiedyś jakaś stacja wyemituje czy to Smak Zemty czy Po prostu walcz 2. Na pewno zobaczę Smak Zesmty z Krzyśkiem Soszyńskim - film jest mega. Ciekawe kto jeszcze z polskich zawodników sparawdziałby się aktorsko :-D. Ja jak zobaczyłem zapowiedź na yt nie mogłem uwierzyć, wklejam link dla niedowiarków :-D
 
W pierwszej chwili myslalem, ze PROMMAC przeniosl sie z Polsatu do Pulsu :) Sa filmy, moze zainteresuja sie tez galami. Mam na mysli cos swiezszego niz archiwalia.
 
Jak można to oglądać? Nie śmieszą was sceny walk, gra aktorska itd? Nawet trailerów nie można wysiedzieć. Wszelkie filmy kręcone z wątkiem przewodnim mma słabo wyglądają.



Ciekaw jestem czy osoby trenujące boks w czasach Rockyiego też odbierały ten film (Rocky) w prześmiewczy sposób albo filmy z Brucem Lee.



Z baardziej współczesnych "nawalanek" to już lepiej wypada Ong Bak
 
bardziej współczsny niż rocky :P



edit: wow film ma 11 lat no to trochę stary już jest i tak wypada lepiej niż wszystkie poprostu walcz i pochodne razem wzięte
 
Bo do walk powinni być zatrudniani fighterzy i faktycznie uderzać się bez oporów, ewentualnie z ciut mniejszą mocą, ostrego sparingu. Jeśli ktoś chce na siłę grać jakąś akcję to jest to tak realne jak z resztą w każdym innym sporcie. Zdecydowanie gorzej wyglądają filmy o piłce, gdzie aktorzy kopią kalecznie dość, a w dodatku są całe drużyny jednak ;-) Sportu nie da się "zagrać", chyba, że szachy lub pokera ;-) W inne trzeba w filmie włożyć to co charakteryzuje sporty, rywalizację.



W Rockym nie chodzi o boks, a o wiarę w marzenia ;-)



PS: Blade nie powiesz mi, że wolisz obejrzeć głupie wiadomości (to jest dopiero sieczka z mózgu i jak można słuchać co się dzieje w kraju;]) zamiast filmu jednak o tematyce związane z MMA, nie pokazują "walki" przez 90minut jednak, a film to nie sport jednak i jak się ogląda film to po to by docenić ogół raczej ;-)
 
Ten smak zemsty to przecież Tapped Out, który miał mieć chyba na dniach premierę na dvd więc ja chętnie sobie go obejrzę.
 
Sport na srebrnym ekranie wygląda najlepiej gdy nie mamy bladaego pojęcia o nim :)



Born2kill chyba cię zaskoczę i wybiorę wiadomości bo lepiej jest dowiedzieć się co sie dzieje wokół ciebie z kilku źródeł i mieć jakieś "własne" wypracowane przez siebie zdanie na jakiś temat, a tymbardziej na temt sytuacji w kraju niż czyjeś zdanie.



Ale jeżeli mam już koniecznie wybierać w kategori odmużdzaczy bo owe filmy z 1 postu tak widzę to wolę oglądnąć jakąś chamską komedię ze stanów bez reklam na kompie :)
 
Można mieć zdanie wyrobione jeśli już się trochę pożyło i dać sobie spokój odmóżdżaniem informacyjnym ;-) Gdyby życie tak wyglądało jak w wiadomościach to byśmy jedynie "płakali(wymowa większości informacji z kraju) pod sejmem(istota większości informacji z kraju)", a tak na prawdę niewiele możemy. Chyba, że źle się nam żyje to się zgrupować i wyjść na ulice, wtedy nasz głos ma znaczenie jeśli jest siła przebicia ;-) Lekarze, górnicy itp. nawet tak musieli zdobywać w tym kraju "coś" dla siebie. Szkoda życia na to co "u góry" i trzeba się skupić właśnie na tym co się w naszym najbliższym "wokół" dzieje, a nie w świecie polityki ;-) No, ale dobra to nie rozmowa na tutaj choć temat taki dość wyczerpany :D
 
Skoro już taki offtop się zrobił to trudno muszę odpisać.



Sytuacja cięglę się zmienia więc warto wiedzieć co się dzieje. Jest kilka źródeł informacji więc warto poznać więcej wersji i szczegółów danego tematu. Wiadomości to nie tylko sejm. Za jakiś czas przez właśnie taką postawę "co ja mogę?", lub "nie obchodzi mnie to" będzie większość Polaków płakać. Jakbyś się interesował trochę tym i owym to byś wiedział że teraz jeżeli wyjdziesz obalać władzę to wkroczą do nas niemcy i zrobią porządek z tą próbą.



Ważne jest żebyś przez chwilę przysiadł i przeczytał, posłuchał, zweryfikował plany pewnych polityków, a potem szedł oddać głos bo jest on ważny i narazie tlko w ten sposób możesz coś zrobić.



Jeżeli tylko skupisz się na tym co wokół ciebie to nawet nie zauważysz kiedy państwo ci to zabierze.



Szkoda życia na to co u góry? Sorry ja jednak wolę do jakiejś niezależności dojść w życiu i zapewnienia bezpieczeństwa mojej rodzinie, a to jest właśnie to "u góry".
 
Back
Top