W końcu dobry film o sportach walki!

bedzie ogladane. To chyba nie ten film co Kotwica i polskie zapasniczki pojechaly krecic?
 
Można se jaja robić ale serio chcę to obejrzeć. Ciekawe tylko jak i gdzie?
Kiedyś się oglądało te wszystkie filmy karate z wypiekami na twarzy bo jakaś Cynthia Rotrock i inny Lamas umieli kopnąć z wyskoku . Później byle aktorzyna po siłce za pomocą efektów specjalnych robił lepszą rozpierduchę niż Van Damme a mam na myśli jakieś Taxi Transportery itp filmidła.
Troszkę brakuje filmów na poziomie Wojownika ale takich stricte napierdalanek ku pokrzepieniu serc a nie dramatów. A Sultana lukne jak się da tak z ciekawości i do kolekcji bo fajnie że zapasior gra a nie jakiś wymuskany sucherlak. Ciekawy jestem na kim sie wzorują dzisiejsze dzieciaki co zaczynają ćwiczyć sztuki walki? Obawiam się że na ultrasach itp gównach albo na Moksie.
 
Za to Salman Khan za wikipedią:
Ma opinię złego chłopca Bollywood – skazany na rok więzienia za polowanie na zwierzęta pod ochroną; prowadząc po pijanemu samochód spowodował wypadek, w którym jedna osoba zginęła.
:jon:
 

200_s.gif
 
Panie, ale szanuj Pan, dobre? Statham (ten z filmu Transporter) trenował kick-boxing i ma purpurę w bjj :D
Jemu pewnie o tę cipę z serialu chodziło. Jason to wiadomo, że kozak. Poza tym był medalista ME juniorów w judo, zanim rzucił sport.
 
Back
Top