Videokonfy, czyli powrót do tego, co było najlepsze na cohones.

Pyrrus89

ONE FC
Light Heavyweight
Postanowiłem założyć temat, bo chyba taki jeszcze nie powstał, jeśli się jednak mylę, to administracja może go spokojnie usunąć.

Wracając do meritum sprawy, ciekawi mnie jedna rzecz, czy tylko ja się stęskniłem za tymi bataliami, jak np. K&L kontra społeczność cohones? ;) Wydaje mi się, że brakuje tego na forum i mam nawet podejrzenie, co zabiło poprzednie konfy, a była to kiepska decyzja, do przejścia od rozmów z właścicielami po zwykłych zawodników, którzy z całym moim szacunkiem, ale niewiele mieli ciekawego do powiedzenia, bo teksty w stylu: "Ciężko trenuję, myślę tylko o następnej walce, wszystko zależy od moich szefów/menedżera, nie znam swojego kontraktu"- to ja mogę sobie wysłuchać w 5 minutowym wywiadzie, a nie godzinnej konferencji. Myślę, że to spowodowało spadek zainteresowania tą formą, która w gruncie rzeczy była świetnie pomyślana, tylko potem chyba zabrakło nieco pomysłu, co dalej. Nie wiem jak obecnie wygląda stosunek K&L do cohones i czy wyrazili by chęć na powtórkę po latach, ale przez ten czas wyłonił się choćby właściciel FEN, mało podatny na krytykę, co tylko podwyższa zainteresowanie ewentualną konfą. Mamy też aktywnego na forum szefa XCage, czemu z tego nie skorzystać? Przechodząc dalej w stronę tym razem komentatorów jest Juras i Pan Janisz, też może być ciekawie. Gdzieś tam ciągle kołacze mi myśl o rozmowie z Oknińskim, to przecież nie może być nudne. :D No i na deser Paweł Kowalik, jedni go lubią, inni mniej, ale przecież to kopalnia wiedzy, i należy mu się porządne "przepytanko", niekoniecznie przez kolegów z redakcji. ;) Nie wiem czy w ogóle administracja będzie zainteresowana taką formułą, ale myślę, że warto by spróbować. Proponowałbym formułę jak za złotych czasów cohones, jeden administrator jako prowadzący rozmowę i nadzorujący/wybierający pytania z chata, no i kilkuosobowa reprezentacja z forum. Wiem, że Maliniak nie poprze mojego postulatu (heh), ale Perfiumarz ma chyba znacznie silniejszą psychikę i na początek, jako na legendę poprzednich konferencji, liczę na jego wsparcie. ;) Co wy na to?
 
Z Wojsławem, Kowalikiem też może być ;)

Choć jak Venom ma odpowiadać: 'yyy to jest bardziej pytanie do właścicieli" to może lepiej oni sami...
 
Back
Top