Videokonferencja z właścicielami KSW ?

damian328

Oplot Challenge
Featherweight
Ciekawą dla wszystkich czytających portal byłoby aby odbyła się kolejna Videokonferencja z właścicielami KSW. Dawno nie było Vidokonferencji zwłaszcza że teraz zapowiada sie bardzo ciekawa gala KSW 26 i myślę że jest masę pytań na które czytelnicy chcieliby uzyskać odpowiedzi
 
A jakie to są te pytania na które moglibyśmy dostać odpowiedź? Okres jest taki, że nie ma o co pytać.
 
Wszyscy propsują, a jak przychodzi co do czego to ledwo udaje się zebrać komplet pytających. Dodałem "?" na końcu tematu, bo wczesniej sugerował że coś może być, a nie że tylko o to pytasz.
 
@cRe



pytania by się znalazły, w sumie to umarły te videokonfy jakoś, z Drwalem też by można było zrobić, albo z Mirkiem :-)...
 
A jakie to są te pytania na które moglibyśmy dostać odpowiedź? Okres jest taki, że nie ma o co pytać.
Pytania choćby na tą godzinę konfy zawsze się znajdą.
A jeżeli nie z włodarzami KSW, to może któryś z Polaków, co w UFC zagrzał miejsce? Też IMO byłoby ciekawie. :-)
 
Logan, jak się nie znajdzie komplet poproście kaczkę, on ma wprawę w robieniu za kilka(naście?) osób.
 
Dawno nie było, przydałoby się coś, ja podacie z kim tak, że będzie stosunkowo dużo czasu, żeby przygotować pytania to ja byłbym zainteresowany :).
 
Back
Top