Vanderlei Bazelak dostał propozycję walki z Alexem

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
Kamil Bazelak otrzymał w ostatnich dniach propozycję walki MMA z Aleksandrem Emelianenko bratem Fedora. Niestety do takiej walki nigdy nie dojdzie.

Kamil Bazelak:-)


-W dniu wczorajszym otrzymałem ofertę walki z Aleksandrem Emelianenko na gali Strefa Walk:Starcie polsko-ruskie. Nie ukrywam, że walka z tak dobrym zawodnikiem byłaby dla mnie niesamowitą nobilitacją. O możliwości rywalizacji na powyższej gali mój manager poinformował Macieja Kawulskiego szefa federacji KSW. Nie otrzymałem jednak zgody od niego na taką walkę, gdyż formalnie związany jestem kontraktem wyłącznościowym z KSW, a walka taka byłaby naruszeniem warunków kontraktu. Dzisiaj w godzinach popołudniowych Paweł Wolski ze Strefy Walk w rozmowie telefonicznej z moim managerem powiedział, ze nie będą na siłę podkupywać zawodnika federacji KSW w związku z czym propozycja jest nieaktualna.



Źródło

http://www.kamilbazelak.pl/


:-):-):-)
 
Dobra, dobra, i tak złapałby kontuzje dzień przed ważeniem i do walki tak czy siak by nie doszło.
 
Polski Vanderlei - wygrana przez KO w 35 sekundzie walki. BY wam kopara opadła.























Tak wiem. Słaby żart :P
 
Zbiłby nasz Kamil ruskiego, to by Putin w odwecie gaz zakręcił.


Kawulski jednak marketingowcem dobrym jest że do walki nie dopuścił.
 
e5df841ae77c37b844b44dc484e87e3e


Yoshihiro

















Kawulski jednak marketingowcem dobrym jest że do walki nie dopuścił.






A ładnie to tak samego siebie chwalić? :P Słyszałem, że Bazelak też podszywa się pod swoich wielbicieli i głosi za ich pośrednictwem swoją wielkość ;) podobno na jego forum w 3/4 wątków dyskutuje sam ze sobą ;P
 
Back
Top