Usyk obowiązkowym pretendentem. Zawalczy ze zwycięzcą rewanżu Joshua - Ruiz Jr

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
Usyk obowiązkowym pretendentem. Zawalczy ze zwycięzcą rewanżu Joshua - Ruiz Jr

joshuausykruiz.jpg



Organizacja WBO ogłosiła, iż to Oleksandr Usyk będzie obowiązkowym pretendentem do walki o mistrzostwo świata kategorii ciężkiej. Ukrainiec zawalczy ze zwycięzcą rewanżu pomiędzy Anthonym Joshuą a Andym Ruizem Jr, który ma odbyć się prawdopodobnie pod koniec 2019 roku, bądź też na początku 2020 roku.


Usyk (16-0 MMA) wygrywał aż 12 swoich walk przez KO/TKO. Po pokonaniu przed czasem Tony'ego Bellew informował on o chęci przejścia do kategorii ciężkiej. WBO pozytywnie rozpatrzyło jego prośbę o pozostanie obowiązkowym pretendentem. W swojej karierze zawodnik mierzył się także z m.in. Krzysztofem Głowackim czy Muratem Gassievem. Możliwe, że przed starciem z mistrzem wystąpi on w ringu z innym rywalem. Pojawiały się plotki o jego potencjalnym pojedynku z Carlosem Takamem.


Ostatecznie Ukrainiec ma zmierzyć się z Ruizem albo Joshuą. W pierwszej walce obu panów sensacyjnie wygrał ten pierwszy nokautując Anglika.
https://www.mmarocks.pl/boks/usyk-o...-zawalczy-ze-zwyciezca-rewanzu-joshua-ruiz-jr
 
To jest kino. Bez względu na jego umiejętności nie powinien od razu zostawać pretendentem. Ani jednej walki w wadze ciężkiej. Kurwa tylko hajsy, zero logiki.
 
To jest kino. Bez względu na jego umiejętności nie powinien od razu zostawać pretendentem. Ani jednej walki w wadze ciężkiej. Kurwa tylko hajsy, zero logiki.
No własnie, żadnej walki w tej kategorii i już pretendent, a nasz Adaś to kurła co?
 
Czy tematy o boksie nie mogłyby być podświetlane np na żółto żebym je po prostu omijał bez czytania nawet tych nagłówków?
Czytam nagłówek i kiedy sie orientuję że to o boksie czuję podobne rozczarowanie jak w zwykłym neewsie w stylu" policjant zastrzelił 3 bandytów po krótkim pościgu" a dopiero po wejściu w temat dociera, że nie w Polsce tylko w stanach.
 
White'a jebania będzie ciąg dalszy. Komedia kurwa , że typ nie stoczył w ciężkiej walki żadnej a jest obowiązkowym pretendentem. Ogarnijcie się z tym narzekaniem na boks bo zajebiście , że i tu można o tym pogadać
 
White'a jebania będzie ciąg dalszy. Komedia kurwa , że typ nie stoczył w ciężkiej walki żadnej a jest obowiązkowym pretendentem. Ogarnijcie się z tym narzekaniem na boks bo zajebiście , że i tu można o tym pogadać
Nie wiem może za świeży jestem, ale uważam mma jako kwinetesencje sportów walki, od zapasów przez wszystkie stójki na bjj kończąc, można by porozmowaiać o składowych mma bez pierdolenia typu, myslałem że to post o mma, zakałdam że taki lament podnoszą ludzie którzy ze stójką za dużo wspólnego niemają. :roberteyeblinking:

O ile uwazam że KB czy MT jest dużo ciekawszą dyscypliną niż boks, to własnie chyba do boksu udało się wciągnąć jakieś wielkie pieniądze, media i zainteresowanie, zapytasz janusza albo seby o Saenchai'a i wzrusza ramionami, kto to kurwa jest Wardziński? :putinlaugh: A Tyson, Ali etc, to już skojarzą. Ba, możemy zrobić to samo z Khabibem, GSP czy Mcgregorem, pewnie ten ostatni mółgby pokonkurować z rozpoznawalnością. MMA poniekąd tą medialność zabiera, pakuje w lepszy mniej spierdolony format.... przynajmniej tak to póki co wygląda. :jjsmile:
 
A ja chętnie popatrze na to , co do grubaska to nie sądzę żeby Usyk dał rade, ale z Joshua dla mnie faworyt
 
Back
Top