Usunięcie wag i licznika postów

egzekutor

Jungle Fight
Bantamweight
Przepraszam redakcję ,że zawracam uwagę, ale czy przy okazji zman na forum nie dałoby rady np. usunąć licnzika postów oraz wag foumowiczów? Śledzę forum jakiś czas, a ten wyścig o tytuł mistrza wagi cięzkiej - jest delikatnie mówiąc żałosny. Kilku userom by sie przydała ta zmiana . ...wiadomo o kogo mi chodzi.



Ps. Dodatkowo inni by się nie czepiali...łącznie ze mną - prosze rozważyć ten problem.
 
Niby prawda, że forum jest przez to zaśmiecone nic nie wnoszącymi postami aczkolwiek chyba na każdym forum jest licznik postów.
 
Przecież nie przez licznik i wagi forum jest zaśmiecane - dla mnie może to zniknąć . Już gdzieś się o tym wypowiadałem w jakimś temacie
 
egzekutor urzadzil krucjate przeciw kaczce.



Wiem, ze zalozyles konto, zeby pociasnac kaczora, ale to juz 3ci watek gdzie kontynuujesz atak. Jak juz jestes na forum to napisz tez cos pozytywnego:-)
 
Ale, ja mu się nie dziwie. Kaczka ty w Prime piszesz 1K postów na miesiąc...
 
Nie wiem co was w oczy kole to ze kaczka ma tyle postow? Mi to jakos nie przeszkadza
 
Wiadmomo, że zawsze są jacyś forumowicze i "forumowicze". Znam o wiele gorsza fora, chociażby jedno o tematyce tenisowej, które żyje chyba tylko z działu "Hyde Park". Spamerów tam jest w hóóy.



Wszędzie są liczniki postów i nie rozumiem jak kilka cyferek może powodować, albo kłótnie, albo powód do dumy...
 
Od jakiegos czasu, kazdy temat musi skonczyc sie pociskiem na kaczke, skonczcie juz z tym. Jezeli wam tak bardzo to przeszkadza to nie czytajcie, jego postow i tak sie ogarnal, a jego posty sa bardzie merytoryczne.



Co do tematu, to nie jestem za tym zeby to usuwac, bo podoba mi sie moj kolorowy nick...
 
chodzi o to żeby być jak największym Heavyweight!!!ogromnym jak zwierz !!!kto nie ma masy jest nikim !!!chudzi mogą iść na ryby !!! najważniejsza jest wielkość !!!jak jesteś wielki rządzisz !!wchodzisz na silke zakładasz na sztangę 200 i cala siłownia sika w majty i każdy chce być taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZY******LAM DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY !!!I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWIĄ " WIDZIALES ALE BYDLE"
 
Nie wiem po co nie którzy czepijają się do tej kaczki zazdroszczą mu tego ze caly dzien pisze na forum czy czego ,ja tam do chłopaka nic nie mam niech komentuje ile chce przynajmniej wtedy widać ze ta strona żyje
 
Drodzy użytkownicy,



Mam do Was serdeczną prośbę. Czy zamiast interesować się zbytnio innymi użytkownikami moglibyście przełożyć swoje zainteresowanie na wydarzenia mma. Nie rozumiem dlaczego na niniejszym portalu zarejestrowali się ludzie, którzy gdzieś mają mma. Chcą tylko udowodnić jak wiele o nim wiedzą na tle innych userów. Mam tego dość. W ostatnich dwóch miesiącach podobnych tematów było kilkanaście. Co Was w oczy kłuje? Że kaczka ma więcej wolnego czasu niż Wy? Że kokos pisze głupoty? No i co z tego? Nikt Was nie zmusza do odpowiadania na jego tematy. Ja tego już od dawna nie robię. Ma chłopak prawo do wyrażania swojego zdania. Na tym polega sens istnienia forum.



Droga redakcjo, serdecznie proszę o zamykanie tematów podobnych do niniejszego



P.s: Do użytkowników raz jeszcz: Jakoś nie narzekacie na kaczkę jak wrzuca linki do streamów gal czy walk
 
Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że sami nabijają ilość postów tym spinaniem się na kaczkę. Dajcie sobie na luz. Jeżeli chce tyle pisać, to będzie pisał nawet jeżeli nie będzie naliczania postów i tych wag. Tak ważna jest dla was walka o te "złote kalesony" czyli rangę haevyweight?
 
Nie wiem czy ktokolwiek się w ogóle zainteresował ale redakcja ma 'trochę' problemów z nowym forum, wiec kolokwialnie to ujumujac apeluję: nie zawracajcjcie dupy jakimiś wagami ( kaczka i tak będzie napierdalał postami bo nie o HW mu chodzi, gdyż sam nawet prosił o usunięcie licznika...
 
Usuń się sam panie. Na forum nikt się nie ściga o to co jest napisane pod avaterem, osobiście pisząc tego posta nawet nie wiem jakiej kategorii wagowej jestem. Taki obrońca porządku na forum się znalazł a sam wstawił jeden z bardziej bezsensownych tematów jakie wiedziałem.
 
Zamiast egzekutorze zakladac tak bzdurne tematy, lepiej zapytaj się redakcji, czy mogę ja lub inny użytkownik tego forum założyć jutro rano temat z kolejnym epizodem TUF-a wraz z linkami do ściągnięcia , bo Tidzej pisał cos o akredytacji o jaką się mmarocks stara i ,że będą to usuwać - a ja nie planuję podpadać ,więc wolałbym mieć czarne na białym...
 
kaczka możesz, skoro Ty zamykasz, to ja pozwalam :> but srsly, wrzuć linki jutro, najwyżej mod usunie, w takiej kwestii dobro użytkowników jest najważniejsze ;) (socjalizm FTW!)
 
Back
Top