Ulubiona kategoria wagowa ?

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Ostatnio mi się nudzi, to postanowiłem przeprowadzić ankietę :) . Jaka jest wasza ulubiona kategoria wagowa ? Odpowiedzi uzasadnijcie chociaż jednym zdaniem . Wyniki podliczę w piątek .



Moją ulubioną kategorią jest waga pół-ciężka . Powód jest jeden - czołówka, ( myślę o pierwszej 6-7 ) jest najbardziej wyrównana ze wszystkich kategorii wagowych .
 
Ciężka bo to jest kategoria królewska ,a tak ogólnie to zależy od zawodników w danej dywizji.
 
na pewno ktoras z najlzejszych dywizji: 135/145/155



uzasadnienie proste, szybkosc i dynamika lekkich sprawia, ze zdecydowanie lepiej mi sie oglada walki w tych kategoriach, do tego czesto nieporowywalnie lepsze cardio gwarantuje emocje do samego konca.



ale jesli mam wybrac jedna to niech bedzie, Lightweight
 
Ciężka bo to jest kategoria królewska


no jak nazywa się królewska to widocznie taka jest ,więc ankieta zbędna..:-)







Lightweight-Najbardziej wyrównana i widowiskowa jeśli chodzi o UFC.
 
srednia, moze dlatego, ze mamy tu zawodnika ktory moze sie rownac z najlepszymi :P



a tak poza tym to jeszcze ciezka
 
Półśrednia - bardzo wysoki poziom, dużo ciekawych, możliwych zestawień, oraz postacie takie jak Nick Diaz, czy mój ulubiony GSP.
 
Ostatnio mi się nudzi, to postanowiłem przeprowadzić ankietę :)


To, że Ci się nudzi nie znaczy, że inni muszą na tym cierpieć. Kolejny temat z dupy wzięty.
 
Lekka bo w tej wadze walczy mój ulubiony fighter: Michael Chandler



Poza tym Ja gdybym miał walczyć w MMA, to z moja wagą musiałbym walczyć w lightweight
 
półciężka - tylu mistrzów w jednej kategorii i do tego byli zawodnicy Pride no i Jon Jones
 
Moje ulubione kategorie to 73 kg, 85 kg, 95 kg, 105 kg, dlaczego? Dlatego, że to jest przyszłość MMA! W UFC jeszcze się nie połapali, ale jak zostaną kupieni wtedy zrozumieją błąd!
 
Back
Top