Najwięcej syfu zrobił ten robotnik w zielonej koszulce. Wpierdala się takie gówno bezmyślne.

Pomijając fakt, że to OBCOKRAJOWCY ! Pytanie czy Ukry czy inne nacje.
mnie to smiesza te komentarze ekspertow, ze ochrona nic nie zrobila. No jasne jakis dziadek na emeryturce, do tego praktycznie nieuzbrojony bedzie ryzykowal zycie za 12 czy tam 14 zeta na godzine. W internetach co drugi to kurwa Rambo/Commando :lol:
 
mnie to smiesza te komentarze ekspertow, ze ochrona nic nie zrobila. No jasne jakis dziadek na emeryturce, do tego praktycznie nieuzbrojony bedzie ryzykowal zycie za 12 czy tam 14 zeta na godzine. W internetach co drugi to kurwa Rambo/Commando :lol:
No jasne. Komentarzy dzieciaków z YT nie należy nawet czytać.
Tym bardziej, że to byli panowie z Da da da eto Kavkaz.
Zapakować ich w kolej transyberyjską i razem z tym blond szmaciskiem won na zawsze.
 
Jak mam wstawić tu filmik który koleżka wysłał mi na messengera? Nie ma go nigdzie na necie ale pobrałem n komóre
 
mnie to smiesza te komentarze ekspertow, ze ochrona nic nie zrobila. No jasne jakis dziadek na emeryturce, do tego praktycznie nieuzbrojony bedzie ryzykowal zycie za 12 czy tam 14 zeta na godzine. W internetach co drugi to kurwa Rambo/Commando :lol:
Zgadza się. Robiłem trochę w takiej gównoochronie i zawsze mi mówili "nie szarp się, dbaj o postronnych, dzwoń na policję".
 
Back
Top