Uliczna Sonda o MMA przed galą UFC w Krakowie - InTheCage.pl

midern

KSW
Heavyweight
Od historycznej gali UFC w Polsce minęły dwa tygodnie, emocje już opadły. Dzisiaj pragnę Wam zaprezentować materiał od portalu InTheCage.pl, który nakręciliśmy kilka godzin przed rozpoczęciem się gali - Sondę Uliczną o MMA przed galą UFC w Krakowie.

W tym materiale wyszliśmy na krakowski rynek, oraz okolice Wawelu, gdzie pytaliśmy przypadkowych ludzi (no i tych mniej przypadkowych, z koszulkami PitBulla czy Manto) o to co będzie się dziać w Tauron Arenie, a także ogólnie o MMA oraz organizację UFC. Poziom wypowiedzi był naprawdę różny, co sami możecie zaobserwować. Fani którzy przyjechali oglądać galę, wytypowali nam swoich faworytów. Odpowiedzi na pytania udzielili nam również m.in Maciej Różański, Emil Różewski i Borys Mańkowski.

Jest to jedyny taki projekt, który powstał przy okazji gali UFC w Polsce. Zachęcam do obejrzenia, lajkowania oraz udostępniania tego wideo dalej! No i standardowo, napiszcie nam co sądzicie o tym wideo! :)

Linki:
http://inthecage.pl/sonda-mma-przed-ufc-w-polsce/



Temat zatwierdzony przez administratora :)
Pozdrawiam, Midern, InTheCage.pl !
 
Bardzo fajny material, ale jego atrakcyjnosc mocno ogranicza tak pozna publikacja.
Montaż wykonywała jedna osoba, nie udało się wcześniej. Z drugiej strony, materiał mógłby zginąć w natłoku innych materiałów o UFC w Polsce.

"rozrozniam sport od show" propsy dla tego pana ;)
No właśnie, facet na początku wcale nie chciał się wypowiadać, a potem jak zaczął mówić, to całkiem sensownie. Trochę nas zaskoczył i rozśmieszył tym zdaniem :D
 
Jak pisałem w waszym kąciku, moglo być więcej cycków, ale macie plus za osobistości ze świata sportów walki.
 
Spoko opcja. :D Widać jednak, że mało jest kobiet interesujących się walczącymi spoconymi kolesiami w klatkach. :<
 
Bardzo fajny material, ale jego atrakcyjnosc mocno ogranicza tak pozna publikacja.
Założeniem było puścić to trochę później- tak tydzień po gali, żeby nie zostało to pominięte w natłoku informacji i publikacji po UFC. Drugi fakt jest taki, że będąc na delegacjach nie byłem w stanie wysłać tego na youtube. Trzeci fakt jest taki, że robiłem to w innym programie, niż zwykle. ;) W ogóle pierwszy raz coś takiego składałem, wywiady są dużo prostsze.
 
Montaż wykonywała jedna osoba, nie udało się wcześniej. Z drugiej strony, materiał mógłby zginąć w natłoku innych materiałów o UFC w Polsce.
Założeniem było puścić to trochę później- tak tydzień po gali, żeby nie zostało to pominięte w natłoku informacji i publikacji po UFC. Drugi fakt jest taki, że będąc na delegacjach nie byłem w stanie wysłać tego na youtube. Trzeci fakt jest taki, że robiłem to w innym programie, niż zwykle. ;)
Ja wszystko rozumiem, a z mojej strony to nie byla krytyka tylko stwierdzenie faktu. Po prostu moim zdaniem emocje zupelnie juz ostygly.
 
Wiem, wiem, że nie krytykujesz, ja tłumaczę tylko dlaczego tak późno poszło. :beer: A no emocji już brak, zdecydowanie.
 
Były plany, żeby i cohones się załapało, ale było za mało miejsca i za dużo ludzi, wchodząc nie spodziewaliśmy się takiego tłumu.. :)
Wierze, ze w przyszlym roku walka Joasi w obronie pasa w Polsce, bedzie szansa nadrobic.
 
Chcieliśmy zrobić materiał z Viva la Pinta, jednak nie wypaliło niestety.
Druga sprawa, gdybyśmy pytali więcej kobiet, to byłoby więcej odpowiedzi typu "nie wiem, nie interesuję się tym". Jednak bierzemy to do siebie i w przyszłości będzie więcej dziewczyn :D
 
Materiał na plus, ale te różnice w słyszalności poszczególnych osób drażniące.
Zdziwiony jestem, że tak wielu stawiało na Gonzagę przede wszystkim. To, że za Polakami byli to nie dziwi, mimo paru niestety złych obstawień w tej kwestii.
 
Materiał na plus, ale te różnice w słyszalności poszczególnych osób drażniące.
Zdziwiony jestem, że tak wielu stawiało na Gonzagę przede wszystkim. To, że za Polakami byli to nie dziwi, mimo paru niestety złych obstawień w tej kwestii.
Różnice brały się od tego kto jak głośno mówiłoi jak trzymałam mikrofon. Gdy była to grupka osób musiałem go trzymać dalej, gdy była jedna to mogłem pozwolić sobie na przybliżenie mikrofonu :)
 
Czasem ja nie podkladalem do siebie mikrofonu, bo uznałem to za zbędne często ;)
 
Back
Top