UFC w Szwecji juz w marcu !

Jak pokazały gale poza USA, jest szansa na mega fajerwerki na MC.



Z pewnością przesuną Kampmann vs. Alves na tą galę...
 
Naprawde nie cierpie czytac takich rzeczy rozpoczynajacych sie od "podobno" itp. a teraz sam to napisze. Czy wydaje wam sie choc minimalnie prawdopodone, ze na na tej gali moglby wystapic Michal Kita ? Podobno od jakiegos czasu prowadzone sa rozmowy z jednym z polskich zawodnikow, podobno chodzi o kogos z HW. Damian Grabowski z oczywistych wzgledow odpada. Dla mnie bylby to szok.
 
Jakos nie wierze w to że mógłby to być Kita który przegrał 3z4 ostatnich walk.



Edit.



Co jest takiego w Szwecii czego nie ma w Polsce że UFC tam chce gale robić?
 
No jeżeli UFC naprawdę rozmawia z jakimś polskim cięzkim to chyba tylko Michał Kita. Damian Grabowski na bank nie, a nie sądzę zeby dali kogoś innego. Widziałbym go w walce z tym grapplerem co ostatnio przegrał z Hermanem.
 
Cywilizacja.



A tak poważnie, to nie jest tak że UFC postanawia zrobić sobie galę w danym kraju: Szwecji, Polsce, Czechach, Hiszpanii, gdziekolwiek. Organizacja uderza w konkretne rynki, w tym przypadku rynek skandynawski.
 
outcast Nie tylko cywilizacja !:-)



PCA-20080912-385.jpg
 
dobre info, choc akurat w wystep Kity na ufc niezbyt wierze. szkoda, ze Drwal nie powalczyl od zwolnienia wiecej, moze mialby szanse na powrot.
Vae victis, moze plotka jest przekrecona i chodzi o polciezkiego - Janka?

Umknelo mi info, Einemo zakontraktowany jest juz na konkretna walke?
a kto wiecej na rozpisce? Kampmann? Gustaffson? (sry za ewentualne literowki)
 
ta, w super stylu. UFC nie interesuje sie Jankiem czy Mamedem a takiego Kite mieli by brac?:D
 
Jak pokazały gale poza USA, jest szansa na mega fajerwerki na MC.




Raczej spodziewałbym się rozpiski jak ta ostatnia z Birmingham (Munoz vs. Leben). Skandynawia nie jest tak dużym rynkiem jak Brazylia czy Japonia. Wątpię by udało się tam znaleźć takie hale jak w Krajach Kawy oraz Kwitnącej Wiśni.




Umknelo mi info, Einemo zakontraktowany jest juz na konkretna walke?


Ma walczyć z Russowem na UFC on Fox
 
@Yagiel



O wygraną w takim, a nie innym stylu, posądzam również Ricco. Poza tym, zgodzę się z Tobą - oprócz wyżej wymienionej, nie widzę żadnych , innych podstaw, by Kita miał zawalczyć na UFC.



@Chujao



Mi nie chodzi o ME , tylko o widowiskowość walk, a w nich szybkie skończenia, jak na UFC 138 (Etim, Alves) czy UFC 134 (Nedkov, Spider, Shogun).


EDIT: Doczytałem także, że to ma być gala na FX lub FUEL
 
@outcast Skoro jest tak jak piszesz to napewno bardziej perspektywiczna jest skandynawia niż europa wschodznia (chociaż my już podobno jesteśmy bardziej zachód niż wschód :) ) no i o ojro też pomyślałem.
 
Ja wyobrażam sobie negocjacje z Kitą w stylu: zawalcz na następnej gali i w efektowny sposób pokonaj wartościowego przeciwnika a rozważymy angaż na przynajmniej jedną walkę na ewentualnej gali w Szwecji.
 
Kita za cienki bolek w obecnej chwili by UFC sie nim interesowalo. Pewno to ploty zwykle. Jesli jakims polskim zawodnikiem na dzien dzisiejszy UFC mialoby sie zainteresowac to tylko Mamed.
 
Back
Top