UFC Undisputed 3 vs EA UFC 2014

Assocati

Bellator
Welterweight
Jak każdy prawdziwy fan mma, gra UFC to podstawa w domowej kolekcji.
Gram od 2 lat w UFC Undisputed 3 i korci mnie na najnowszy tytuł od EA. Jednakże, aby go nabyć muszę kupić Xboxa One, bo na X360 nie ma.
Czy różnica w UFC Undisputed 3 a EA UFC 2014 jest duża, warto zmieniać specjalnie dla nowej edycji konsole ?
 
Miałem UFC 2010 oraz Undisputed 3 na ps 3, obecnie śmigam w EA na ps4.
Na plus produkcji od EA można zaliczyć na pewno grafikę oraz płynność ruchu zawodników.
Nie ma zbyt wielu trybów gry. Standardowa kariera, multi oraz szybka walka.
Kariera jest dość monotonna, nie byłem w stanie dograć jej do końca (zostałem mistrzem).
Czy gra jest warta tego, aby specjalnie dla niej kupować nową konsolę? Moim zdaniem nie.
Jeśli jednak masz zamiar grać w coś innego na nowej generacji konsol, to bierz śmiało.
 
Moim zdaniem (o ile jest taka możliwość) powinieneś ściągnąć sobie demo EA MMA na ps3. Będziesz miał ogólny wgląd jak wygląda EA UFC.
 
Na ps3 chyba nie ma najnowszego ufc, jest tylko na ps4 i xbox one.

W najnowszym ufc są jacyś polscy zawodnicy ?
 
Na ps3 chyba nie ma najnowszego ufc, jest tylko na ps4 i xbox one.

W najnowszym ufc są jacyś polscy zawodnicy ?

no tak, ale EA MMA, a EA UFC to 2 rozne gry... z tym, ze zrobione przez tych samym tworcow i dosyc podobna mechanika jest.
 
dobre jest, ja osobiscie grywam od stycznia. Ale od tamtej pory nie bylo aktualizacji zadnej, ale podobno jedrzejczyk maja dodac i jej cala kategorie
 
Jeżeli i chodzi o EA UFC to grało mi się zdecydowanie gorzej niż w Undisputed 3 a głównym powodem była grywalność. Niby lepsze animacje i różnorodność zawodników ale w momencie kiedy chcesz typowo ponapierdzielać to jest lipa, paleta ciosów jest szeroka ale to w poprzedniej wersji więcej było zabawy i intuicji w zadawanych ciosach. W najnowszej wersji za dużo tego wszystkiego co przeszkadza w spontanicznej wymianie a o to w grach zespołowych na konsoli przecież chodzi.
 
Jak każdy prawdziwy fan mma, gra UFC to podstawa w domowej kolekcji.
Gram od 2 lat w UFC Undisputed 3 i korci mnie na najnowszy tytuł od EA. Jednakże, aby go nabyć muszę kupić Xboxa One, bo na X360 nie ma.
Czy różnica w UFC Undisputed 3 a EA UFC 2014 jest duża, warto zmieniać specjalnie dla nowej edycji konsole ?
Nie warto wymieniać. Może za rok lub 2 lata, bo wtedy ceny konsol spadną, a widziałem też pakiety z grą UFC (niby gratis). Ja od kilku lat pykam sobie w UFC Undisputed 3 i jestem chyba dobry w tej grze, bo rozwalam każdego. Boję się o "klawiszologię" w EA UFC 2014, bo ciężko mi się przestawić na padzie.
 
Ale od tamtej pory nie bylo aktualizacji zadnej, ale podobno jedrzejczyk maja dodac i jej cala kategorie
Prawdę mówiąc wątpię w to. Nigdy nie słyszałem, żeby mieli dodawać nową kategorię wagową, za to czytałem, że teraz ekipa ma już pracować nad nowym projektem. Poza tym, tak jak wspomniałeś, od 7 miesięcy jest cisza. A wcześniej EA wrzucało update'y raz na miesiąc/dwa.
 
Ja gram w Undisputed 3 od 2 lat. Jestem już trochę znudzony tą grą, bo właśnie każdego rozwalam :( Pragnę aby dotrzeć choć czasami do decyzji ale nie jest to możliwe, a szczególnie gdy gram postaciami stworzonymi przez siebie. Wszystkich kończę w pierwszej rundzie najczęściej przez czyste KO, wczoraj uwaliłem Jonesa w 1:40. Oczywiście gram na Ultimate.

Dalej nie da się grać na Undisputed 3 przez Online ?? U mnie nie da rady :(

Da się grać na Ea Sports UFC online ?
 
Ja gram w Undisputed 3 od 2 lat. Jestem już trochę znudzony tą grą, bo właśnie każdego rozwalam :( Pragnę aby dotrzeć choć czasami do decyzji ale nie jest to możliwe, a szczególnie gdy gram postaciami stworzonymi przez siebie. Wszystkich kończę w pierwszej rundzie najczęściej przez czyste KO, wczoraj uwaliłem Jonesa w 1:40. Oczywiście gram na Ultimate.

Dalej nie da się grać na Undisputed 3 przez Online ?? U mnie nie da rady :(

Da się grać na Ea Sports UFC online ?
No jasne, ze tak
 
Dla mnie UFC Undisputed 3 to totalny szrot, jakoś ta gra mi nie podeszła, natomiast UFC 2010 miałem kilka tysięcy walk online.
Oczywiście jak posiadałem konsolę grałem też w EA UFC, gra dla mnie jest niesamowicie dobra, sporo czasu przy niej spędziłem.
Największa różnica na korzyść EA UFC do swoich poprzedników to online.
Dla mnie to bardzo ważna funkcjonalność, w sumie najważniejsza, lubie się bić z prawdziwymi ludźmi i ich oczywiście obijać.
 
Właśnie ta kwestia jest dla mnie mega ważna - rozgrywka online i chyba dla samej tej sprawy kupie xbox one i ufc nowe :P

Można w trybie online grać swoim stworzonym fighterem ?
 
Można w trybie online grać swoim stworzonym fighterem ?
Nie można.

Online jest niesamowicie dobry.
Wygląda tak samo jak w Fifie, czyli są ligi (kolory pasów) i rozgrywasz 10 walk i awansujesz i spadasz, dobra zabawa, szukasz sobie najlepszego stylistycznie zawodnika i grasz sobie ;)
 
Ale się napaliłem na ufc :D

A czy rekord zawodnika, którym gram online też się zmienia zgodnie z wynikami walk ?
 
Nie, nie zmienia się, rekord ma prawdziwy.
Natomiast masz swój rekord, skończeń i wybranego zawodnika którym grasz najlepiej i jego rekord.
 
Walk o pas nie ma.
Ranking jest, są punkty, zwycięstwa, statystyki danych graczy ;)
Swego czasu byłem w czołówce na świecie :D
 
@Assocati Nie pamiętam dokładnie, ale kariera jest strasznie nudna wg mnie.
Grałem ją tylko i wyłącznie dlatego żeby odblokować Bruce Lee :D
 
Back
Top