UFC Undisputed 3 Pre-Order

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Witam . Mam pytanie dotyczące ów pre-ordera . Jakbym go zakupił teraz ( ze strony gram.pl ) to gra kiedy dojdzie ? Proszę o szybka odpowiedź .
 
Info z ich strony: Zamówienie przedpremierowe (przedsprzedaż), planowana wysyłka: 16.2.2012
 
Jaki sklep polecacie do zamowienia pre-ordera bo tez musze zamowic...
 
Panowie jako , że pierwszy raz robie pre order to mam pytanie. Numer konta na który mam przelać gotówkę dostanę na 7 dni ( czy jakoś tak ) przed ich wysyłką, tak ?? Z góry dzięki
 
Tak. Przekieruje Cię do strony banku, tam tylko klikniesz 2 razy i zapłacone.


Uwaga do wszystkich: gra może przyjść przed premierą - inna sprawa, czy przed premierą będzie mogli ją uruchomić.
 
Ja sobie grzecznie pójdę do sklepu 15-16.02 i już będą mieć, przynajmniej UFC 2010 mieli dzień przed Empikami. Saturnami i innymi Mediamarktami.
 
madzer, normalnie przed premierą będziesz mógł uruchomic, nie ma większego problemu z tym :)







Doozy, do którego sklepu?
 
Do tego jeśli jesteście fanami ufc undisputed na fb, mozna za friko otrzymać kod na ściągnięcie Overeema ( kod zostanie przesłany najprawdopodobniej 14 lutego). Ta akcja chyba jeszcze trwa
 
Pre-order kosztuje 180 zł, nawet z dodatkowym DLC :)







Skuszę się na pewno od któregoś ze sprzedawców ;]







@ EDIT



Dokładnie, też się zapisałem na darmowego Alistaira, opłaca się, zapiszcie sie .
 
Za ok. tydzien wyjdzie demo UFC, więc lepiej poczekać, pograć i wtedy sie upewnic, choć ja i tak w ciemno kupie :D
 
Mam już pełną gre ! Wprawdzie dopiero zacząłem ale super się gra w kariere :D
 
Kurde wpisalem kod na Overeema a nie widze go w rosterze. Podobnie z zawodnikami ktorzy niby mieli byc dodatkowo przy zakupie pre order.
 
Zlatan, jak masz liste zawodników jedź w prawo z ta kolumną, w którejś będą wszyscy ;P
 
NIE WIEM, JA NARAZIE OBCZAJAM STEROWANIE I NOWY SYSTEM SUBMISSION



W ogóle to piszcie w tamtym temacie, po co robić dwie dyskusje zamiast jednej.
 
Back
Top