UFC trade - czyli o transferach od oraz do największej organizacji MMA

A może nazwiemy temat UFC trade czy jakoś tak i bedziemy pisać tylko o zatrudnieniach i zwolnieniach w ufc. W ufc jest duża rotacja zawodników więc temat mógłby sie przydać.
 
Można też policzyć ilu już poleciało. Będzie wiadomo ile jeszcze brakuje do magicznej setki... hehe :) Ktoś wie ilu już zwolnili?
 
• To nie koniec. Jest jeszcze 100 gości, którzy będą musieli odejść. Mamy zakontraktowanych 475 zawodników. O 100 za dużo. Co się będzie działo? Jeżeli przegrasz swoją walkę możesz mieć problemy, nie cała krew została jeszcze przelana. •
W poszczególnych kategoriach pozostało jeszcze:

Flyweight - 12
Bantamweight - 36

Featherweight - 50

Lightweight - 75

Welterweight - 73

Middleweight - 62

Light Heavyweight - 41

Heavyweight - 24

Women's Bantamweight • 12


Razem - 385 zawodników
 
Na moje oko to polecialo narazie raczej maks 50 osob.Choc wedlug strony ufc, co juz Al policzyl, tak nie wychodzi.
 
jesli chodzi o wagę ciężką to jesli herman przegra z del rosario niebawem to pewnie poleci, bo bedzie to jego czwarta porazka z rzędu w ufc, choc ta kategoria ciezka cos przymalo ma ludzi, przydaliby sie nowi zawodnicy :)
 
"There's 100 more guys that are gonna go. It's not over," White said following the UFC 157 press conference. "We have 475 guys under contract. We have over 100 guys too many. We have over 100 guys too many on the roster right now. What's going to happen is, if you lose, the blood has not all been spilled yet. There's more coming."


Jeżeli ten portal dokładnie przytoczył słowa Dany to wtedy mieli 475 zawodników. Na stronie UFC jest podana liczba zawodników w poszczególnych dywizjach. Możliwe, że gdzieś się pomyliłem.
 
Moim zdaniem przydałaby się akcja rekrutacyjna, albo TUF w muszej, bo ta kategoria długo nie pociągnie.A jeśłi mówimy o TUF-ach, to ciekawe jak będzie funkcjonować kategoria kobieca jeśłi dojdą do niej TUF-erki. Zapewne dojdzie do tego , że zobaczymy wiele pojedynków zawodniczek między sobą w samym oktagonie, a może i nawet ich starcia z trenerkami 18-tego sezonu :-)A jak mówią o zwolnieniach to niech przestaną zatrudniać wszelakich Pedrów Nobrów, Leandrów Silvów i innych miernych weteraów Dżangyl Fajt / Szuto Brazil na zastępstwa na brazylisjkie gale, bo i tak po trzech walkach trzeba będzie ich wyjebać.Dodam jeszcze kandydatów do zwolnienia po gali UFC on FX 8- przegrany starcia Martins - Larsen- Gashimov w razie przegranej- przegrany Maldonado-Hollett- Thaigo w razie przegranejPrawdopodobni są też Cholish i Trinaldo, gdyby przegrali.
 
Back
Top