UFC ON FOX: Lee vs. Iaquinta 2 - dyskusje, kursy

Silva @2.75 +
Barboza @2.08 +
̶R̶o̶s̶e̶-̶C̶l̶a̶r̶k̶ ̶@̶3̶.̶4̶5̶

Hermansson finish @2,40
Ige przed 3 runda @2,70
Klose przed 3 runda @2,70
Mega plus dzisiaj :bayan:


btw. Rodriguez chwilę przed skończeniem był po 4.05 :o o: Złapał ktoś?



tenor.gif
 
Iaquinta - @3.30
Green - @3.55
Barboza - @2.10
Pettis - @2.40

Gala na plus, choc uwazam, ze wyruch@li Greena na pierwszá rundé. Ale na zywo z emocjami róznie sié punktuje.
Jednak najwazniejsze, ze AL UTARL NOSA TEMU GOGUSIOWI. :applause:
 
Barboza 2.24
Cummings - Smith over 2.5 1.57
Lee - Iaquinta over 2.5 1.80


Mir 2.05

Weekend na niewielki plus, byłoby znacznie lepiej, gdyby Green i Grant nie zostali wygrzmoceni.
 
Wróć, nawet gorsze - i to po niższym kursie - niż dowolne skończenie, bo poza decyzją przegrywasz też gdy Hermansson podda :D

No i stało się. Musiałeś qrwa wykrakać... Zdawałem sobie sprawę, że to nie 100% zysk, dlatego napisałem prawie. Poza tym wiadomo, że to tylko bukmacherka i często właśnie wtedy kiedy jesteś czegoś "pewien" dostajesz strzała w pysk śniętą rybą...
Na bukach u których gram nie było tak dobrych kursów na skończenie z rąk GM/KO Hermanssona jak napisałeś. Zdawałem sobie też sprawę, że taki podwójny zakład oznacza to co napisałeś. Nie oświeciłeś mnie mentorze ;)
To wydawał się skok na kasę w mojej ocenie. Tymczasem okazał się skokiem na dno. Nawet trafione typy na Bellatora niewiele pomogły. No nic, będzie trzeba wejść w nowy rok z drobniakami i spróbować coś zbudować od zera.
 
Last edited:
No i stało się. Musiałeś qrwa wykrakać... Zdawałem sobie sprawę, że to nie 100% zysk, dlatego napisałem prawie. Poza tym wiadomo, że to tylko bukmacherka i często właśnie wtedy kiedy jesteś czegoś "pewien" dostajesz strzała w pysk śniętą rybą...
Na bukach u których gram nie było tak dobrych kursów na skończenie z rąk GM/KO Hermanssona jak napisałeś. Zdawałem sobie też sprawę, że taki podwójny zakład oznacza to co napisałeś. Nie oświeciłeś mnie mentorze ;)
To wydawał się skok na kasę w mojej ocenie. Tymczasem okazał się skokiem na dno. Nawet trafione typy na Bellatora niewiele pomogły. No nic, będzie trzeba wejść w nowy rok z drobniakami i spróbować coś zbudować od zera.

Jeżeli wiedziałeś, co to oznacza, to nie bardzo wiem, czemu opisałeś to jako:

Znalazłem coś lepszego:
prawie surebet , trzeba tylko dobrze stawki rozłożyć i ::snoopd::

Skoro tak, to mogłeś po prostu napisać, że "walka zakończy się przed czasem to prawie surebet", kłamczuszku :deniro:
 
Jeżeli wiedziałeś, co to oznacza, to nie bardzo wiem, czemu opisałeś to jako:



Skoro tak, to mogłeś po prostu napisać, że "walka zakończy się przed czasem to prawie surebet", kłamczuszku :deniro:

Wiadomo, że najprościej jest okłamywać samego siebie, szczególnie w bukmacherce
:roberteyeblinking:
 
Skoro tak, to mogłeś po prostu napisać, że "walka zakończy się przed czasem to prawie surebet", kłamczuszku :deniro:

Gdybym brał pod uwagę, że Szwed może poddać to bym tak napisał, ale ja wykluczylem taki scenariusz :facepalm:
(Na dowolne skończenie w moich legalnych, wróć zlodziejskich, bukach kursiwo wahało się między 1.26-1.32 żebyś miał pełny obraz sytuacji)

A Ty następnym razem nie wyliczaj jakie warunki muszą zostać spełnione by mój zakład osiagnal status "przegrany". Yebany czarnoksiężnik...:gsp:
 
Last edited:
Back
Top