UFC on FoX 2- Evans vs Davis (trailer)

Gamooto

Oplot Challenge
Lightweight
Witam :) Przedstawiam Wam pierwszy trailer mojej roboty, do nachodzacej walki wieczoru na gali UFC on Fox 2 :P . Dawajcie swoje opinie , co warto zmienic/poprawic etc :] Enjoy....
 
troche długi wstęp, ale wszystko świetnie zgrane z muzyką, która jak najbardziej pasuje. Swietna robota
 
Jebaka to nie jest muzyka z requiem for a dream. Mi sie podoba, zwłaszcza pierwsza część, w drugiej już trochę muzyka rozmywa się z obrazem. Ale i tak plus :)
 
powiem cCi szczerze ze nie kojarze tej muzyczki z zadnego filmu ;p ale jesli faktycznie byla w jakims to nie celowo byla wrzucona tutaj ;]



@Frostbite .... fakt muza w niektorych miejscach moze nie laczyc sie zbytnio z filmem ale ciezko mi bylo znalezc utwory ktore by pasowaly ,dlatego wyszlo jak wyszlo
 
Gamooto



A jakiego programu używasz do edycji i montażu filmów? Pinnacle, Ulead Video Studio, czy jeszcze inny?
 
Fajny montaż, szczególnie jak na pierwszy trailer. Tylko mi osobiście muzyka średnio przypadła. Powodzenia w przyszłości ;)
 
kiedys bawilem sie w pinnacle'u , teraz jade na adobe premiere cs5 ;p



co do muzy to zstanwaialem sie nad jakimis mocniejszymi kawalkami np korna albo cus , ale na pierwszy raz wolalem pojechac w ten sposob
 
Bardzo fajny, a szczególnie jak mówisz, że to twój pierwszy raz. W następnych daj właśnie coś w stylu Korna i będzie jeszcze lepiej :-)



Widzę, że mamy zdolnych trailerowców na stronie.
 
no to skoro wyszlo pozytywnie to sie ciesze ,to moze niedlugo zasiade do kolejnego trailera ,tylko odpowiednia walke musze wybrac ;]



hehe dzieki Bubi ;p a korna napewno wrzuce do jakiegos trailera
 
no i obydwie propozycje bardzo mi przypadly do gustu ;] ale bardziej sklaniam sie chyba do diaz condit, no ale sie zobaczy jeszcze ;]
 
hehe nie ma mowy zeby z tej dubstepowej plyty cos poszlo ;p , neistety dobry korn sie juz skonczyl ;/ tylko starsze kawallki bede bral pod uwage
 
Wcale nie musi być metal - to już nawet dubstep jest lepszy. Zobacz sobie jak genialny jest ten highlight (FlyWinMMA - prawdziwy geniusz)







konkretnie 2:30 się zaczyna - Mt Eden - Escape
 
a kogo typujecie na zwyciezce walki evans vs davis :D? ja stawiam ze davis wymeczy decyzje, lub pokusi sie o jakiegos sub of a night ;]
 
Back
Top