UFC on ESPN 5: Covington vs Lawler

Kolba przez decyzję + gall anonim - 4.24
Pudilova decyzja + Granger - 5.15
 
zostawiłeś tą Borello?
ogólnie nie wygląda żle, zatem przesłanki są. Ponadto jest w początkowej karcie gali co jest na plus bo byłaby możliwość jeszcze modelować zestawienie..
zostawilem ją, puscilem wczoraj jeszcze
Schevcenko
Giles
Holtzman
Borello
za 100 zl
 
Rywal Silvy fatalnie na wadze, chyba niedawno walkę dostał bo wagi sporo zabrakło do zrobienia. Poddanie będzie szybkie
 
Granger SUB
C. Silva SUB/Williams KO
Borella DEC
Schnell SUB
Salim KO
D.H. Ma DEC
Giles SUB
Miller SUB
Covington SUB
Oprócz tego Giles, Haqparast, Gall, Guida, Nzechukwu, Schnell oraz overy, undery i inne bajery :gsp:
 
Granger SUB
C. Silva SUB/Williams KO
Borella DEC
Schnell SUB
Salim KO
D.H. Ma DEC
Giles SUB
Miller SUB
Covington SUB
Oprócz tego Giles, Haqparast, Gall, Guida, Nzechukwu, Schnell oraz overy, undery i inne bajery :gsp:
wszystko spoko ale z tym DHMA dec to dojebales ;p Holtzman go zmiecie na 99%
 
Teraz TUARI

Ciekawe czy da radę to ogarnąć decyzją. Bo nie wydaje mi się, że znokautuje czy podda Galla.
 
U mnie około 6 tysi z tej gali
gratulacje dla wygranych!
gala kolby kup.1.jpg
gala kolby kup.2.jpg
 
Gratuluję, spodziewałem się pewnej decyzji dla Helmansa, ale 1.28 bym nie grał.

Giles 1.66
Colby dec 2.30

Plus. Ale nie wiem, jak Giles może być aż tak głupi.

Giles to bezmózg.O piczy włos go nie zagrałem.
Finalnie wybrałem Millera zamiast niego..
 
Panicz coś tu nas ściemniasz podajesz tutaj swoje typy a potem wygrane kupony z całkowicie innymi typami nam wciskasz mylne typy a sam wysyłasz 30 kuponow z których ci się trafi tski jeden wygrsny na 6 tysi.....szacun dla ciebie....a takimi typami sie nie chwalisz nigdy


kolego,
wklejam wątek z pokrewnego działu kilka dni przed galą - vide bellator,wsof.. (oststni temat)
jak jest taka potrzeba to proszę go tu przenieść

cyt.


@panicz co sądzisz o takiej taśmie ?
główny kupon
Darko Stosic
Holtzman
Borella
+ na dodatkowej Salim

odp.

stosic - niekoniecznie
holtzman - ok
borella - nie znam,zatem nie mam zdania ale jak czas pozwoli to się przyjrze

polecm od siebie haqparast (ten zdecydowanie) oraz schnell
dobre "substancje" pod rozwage na taśme:
miller,covington
może jeszcze coś dorzuce..
 
Gratuluję, spodziewałem się pewnej decyzji dla Helmansa, ale 1.28 bym nie grał.
Grałem Holtzman by the finish i wyobraź sobie że ohmbet chce mnie na wała zrobić. Nie uznali. Napisałem do nich i czekam aż łaskawie odpiszą.
 
Grałem Holtzman by the finish i wyobraź sobie że ohmbet chce mnie na wała zrobić. Nie uznali. Napisałem do nich i czekam aż łaskawie odpiszą.

To 100% skończenie, więc na pewno muszą to rozliczyć jako wygraną. Może ktoś z rozpędu się machnął.
 
Panicz coś tu nas ściemniasz podajesz tutaj swoje typy a potem wygrane kupony z całkowicie innymi typami nam wciskasz mylne typy a sam wysyłasz 30 kuponow z których ci się trafi tski jeden wygrsny na 6 tysi.....szacun dla ciebie....a takimi typami sie nie chwalisz nigdy
ty ale o co sie srasz do niego, podal typy w innym dziale po czym wkleil swoje wygrane kupony.
@panicz gratuluje, naprawde kozacko. Mnie pogrzebala Borella na tej gali, mialem szmacisko na 2 kuponach.
 
To 100% skończenie, więc na pewno muszą to rozliczyć jako wygraną. Może ktoś z rozpędu się machnął.
Wyplacili, o 8 rano już była kasa. Nawet w regulaminie maja że w skład finish fight wchodź, ko, tko, submission i dyskwalifikacja. A więc jasna sprawa :)

A co do walki wieczoru, Lowler za długo czaił się na atak i go przespał. Liczyłem, że chociaż bardziej oboje trump train :lol:
 
kolego,
wklejam wątek z pokrewnego działu kilka dni przed galą - vide bellator,o zwracam honor wsof.. (oststni temat)
jak jest taka potrzeba to proszę go tu przenieść

cyt.


@panicz co sądzisz o takiej taśmie ?
główny kupon
Darko Stosic
Holtzman
Borella
+ na dodatkowej Salim

odp.

stosic - niekoniecznie
holtzman - ok
borella - nie znam,zatem nie mam zdania ale jak czas pozwoli to się przyjrze

polecm od siebie haqparast (ten zdecydowanie) oraz schnell
dobre "substancje" pod rozwage na taśme:
miller,covington
może jeszcze coś dorzuce..
Ok panicz zwracam honor
 
Back
Top