UFC on ESPN 5: Covington vs Lawler

Jakub Madej

Moderator
Cohones
:Duke3d:

img_20190730_170415-jpg.17534
 

Attachments

  • IMG_20190730_170415.jpg
    IMG_20190730_170415.jpg
    211.4 KB · Views: 513
Lawler kolego zostanie zdominowany od 2 rundy
Duże prawdopodobieństwo, ale kursik kuszący, po za tym walki obstawiam dla podkręcenia sobie zabawy, postawienie jakichkolwiek pieniędzy na kolbe mi ją zepsuje. Tak po porstu.
 
Porozbijają się przez 25 minut. Obawiam się że lowler może nie wytrzymać. Chociaż kurs kuszacy
Nie sądzę, by Colby się wdawał w ostrzejsze wymiany, a Lawler jest twardy. Bardziej się obawiam duszenia, ale spodziewam się dużej ilości klinczu, i okazjonalnych obaleń.

Czyli wiadomo, Robbie Lawler def. Colby Covington by KO (punches) - rd 1, 0:42.
 
@panicz
Covington przez decyzje
Nasrat
Holtzman
Borella
Jim Miller

Ma sens taka tasma ? :)

Doradzanie w taśmach to rola bycia "wielkim tragarzem" a ja nie chciałbym tego dżwigać.
Mogę przedstawić Ci swoją optyke na to:
Borella: nie znam i nie mam zdania. Jak chcesz już ją grać to ją weż - jest pierwsza z tej rozpiski.
Tu taktycznie - jeśli Ci nie siądzie a masz środki - możesz zagrać to samo bez niej.
Kandydaci wydają się być ok.

Ps.Granie zawodnika poprzez dodatkowe wskazanie decyzji (vide Covington) to partyzantka.
Czasem warto. Max był DOBRZE płatny . Kurs Covington za 2.30 nie pierd...ął mnie osobiście na kolana
 
Doradzanie w taśmach to rola bycia "wielkim tragarzem" a ja nie chciałbym tego dżwigać.
Mogę przedstawić Ci swoją optyke na to:
Borella: nie znam i nie mam zdania. Jak chcesz już ją grać to ją weż - jest pierwsza z tej rozpiski.
Tu taktycznie - jeśli Ci nie siądzie a masz środki - możesz zagrać to samo bez niej.
Kandydaci wydają się być ok.

Ps.Granie zawodnika poprzez dodatkowe wskazanie decyzji (vide Covington) to partyzantka.
Czasem warto. Max był DOBRZE płatny . Kurs Covington za 2.30 nie pierd...ął mnie osobiście na kolana
Dziekuje za odpowiedz :)
Puszcze chyba jeszcze
Giles
Salim
Kennedy Kenvhuku czy jak mu tam hehe
 
Andżej na iforbecie lawrer za 2.9 a przed czasem 4.0
Spoko, jestem tylko na fortunie. Wystarczy mi, to tylko dla zabawy po to żeby te emocje co tydzień przed i w trakcie gali podnieść, jak widzisz, wielkiego zarobku na tym nie planuje :)
 
Spoko, jestem tylko na fortunie. Wystarczy mi, to tylko dla zabawy po to żeby te emocje co tydzień przed i w trakcie gali podnieść, jak widzisz, wielkiego zarobku na tym nie planuje :)
Nawet nie w tym rzecz, warto mieć na kilku, bo na fortunie kursy na underdogów szczególnie zaniżają. Jak na innych jest np. 3.3 to u tych dziadów 2.9.
Jedyny plus fortuny to duży wybór skończeń i rundy.
 
Nawet nie w tym rzecz, warto mieć na kilku, bo na fortunie kursy na underdogów szczególnie zaniżają. Jak na innych jest np. 3.3 to u tych dziadów 2.9.
Jedyny plus fortuny to duży wybór skończeń i rundy.
Może i racja, ale nie chcę kopiować dowodu i wysyłać po różnych bukach, tu zakończyłem rejestracje na miejscu (pamiętaj, że to Sanok :lol: )
 
Może i racja, ale nie chcę kopiować dowodu i wysyłać po różnych bukach, tu zakończyłem rejestracje na miejscu (pamiętaj, że to Sanok :lol: )

W Sanoku nadal punkt STS w hotelu na mieście? :)


Colby 1,62
Giles 1,65
 
Back
Top