UFC on ESPN+ 16: Cowboy vs. Gaethje

Total Odds 17.88
Stake £10.00
Potential Payout
£178.80

Misha Cirkunov
Jimmy Crute
Match Winner: 1
1.90

Todd Duffee
Jeff Hughes
Match Winner: 2
1.85

Glover Teixeira
Nikita Krylov
Match Winner: 1
1.92

Donald Cerrone
Justin Gaethje
Match Winner: 1
2.65
Tak samo mam :) pozdro
 
Kowboj 3.01
ACJ 1.62

Hughes 2.10
Glover 2.00
Cirkunov 2.20
Gala na lekki minus, tym razem przez live :c
Ja wiem, że grając jest się subiektywnym, ale nie rozumiem, jak można było punktować dla Halla. Z kolei Duffee klasycznie spompował się i obsrał zbroję.
Razem z KSW wyszły jakieś śmieszne kwoty na plus.
 
Gala na lekki minus, tym razem przez live :c
Ja wiem, że grając jest się subiektywnym, ale nie rozumiem, jak można było punktować dla Halla. Z kolei Duffee klasycznie spompował się i obsrał zbroję.
Razem z KSW wyszły jakieś śmieszne kwoty na plus.

ACJ prawie 11 minut kontrola, to jest pojebane. Glover vs Krylov jak punktowałeś? Dla mnie ten split śmieszny.
 
upload_2019-9-15_11-11-22.png


upload_2019-9-15_11-12-3.png



Ogólnie po tym weekendzie jestem + 250 zł.

Jest dobrze, bo wyzerowałem konto na UFC i KSW i powiedziałem sobie, że jeśli to przegram to kończę zabawę, a tu na koncie znowu 430 zł. :lol:

Jeszcze jedno przemyślenie, jeśli mamy się w to bawić to trzeba ustalić jakieś zasady, proponuję taką aby nigdy nie obstawiać walk gości, których IQ plasuje się na poziomie nogi od stołka. U mnie do tej kategorii trafia obok tego Ruska co ubił Kijanę, Ibragimocośtam, ten cały Pereira, ja pierdole jaki debil :facepalm:
 
Miałem na kuponie Carlosa i też punktowałem dla Halla. Leżeniem na kimś nie wygrywa się walk.

Nie żartuj. Jeśli plecak i kilka minut kontroli w pozycji dominującej znaczy mniej, niż mocniejsze uderzenia, to może lepiej przerzućmy się na Bare Knuckle.
Jak teraz spojrzałem na statystyki po walce, to Hall wcale nie bił częściej w pierwszej rundzie.

0ac6b2a7e68c8ce7078e8bc303b8d77c.png
 
Last edited:
Back
Top