UFC on ABC 4: Rozenstruik vs. Almeida (13.05.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1683543509095.png

 
Rodriguez @3.5 za drobne, ale Garry do mnie nie przemawia. Wiadomo, że może być bardziej aktywny i tym wygrać, jednak uważam, że kurs jest nie adekwatny do ryzyka.
To samo, właśnie przeglądam UFC. Według mnie Garry padnie, jak nie teraz to w kolejnej walce, a Rodriguez może być już dla niego zbyt mocnym wyzwaniem. Chyba najlepszy kurs z sobotniej gali, jest duża szansa, ze się uda
 
A co myślicie waga ciężka over 1 runda kurde Jorzinho nie da się w 1 rundzie przewrócić z w stojce Brazol nie ma czego szukać kurs 1.85 że wyjdzie poza 1 runde
 
A co myślicie waga ciężka over 1 runda kurde Jorzinho nie da się w 1 rundzie przewrócić z w stojce Brazol nie ma czego szukać kurs 1.85 że wyjdzie poza 1 runde
Rzuci nim jak szmata, Mandalinho jest świetnym graplerem a Żorzinio chociaż go bardzo lubię jest kickbokserem.
Czarno to widzę
:beczka:
 
Rzuci nim jak szmata, Mandalinho jest świetnym graplerem a Żorzinio chociaż go bardzo lubię jest kickbokserem.
Czarno to widzę
:beczka:
Wg mnie poddanie 1r, Bigiboi jaki fajny jest to każdy wie, ale w parterze to jak ryba z wody wyciągnięta.
 
Last edited:
Wg mnie poddanie 1r, Bigiboi jaki fajny jest to każdy wie, ale w parterze to jak ryba z wody wyciągnięty.
Chyba że Brazylijczyk zawalczy głupio, ale to jest ME wielką szansa dla niego i ewidentnie widać kogo promują.
Kursy powinny być bliższe bo ma szansę ustrzelić i ma czym ale kurde jak piszesz Chciwcu, niczym ryba w wodzie będzie
:fjedzia:
 
Rodriguez @3.5 za drobne, ale Garry do mnie nie przemawia. Wiadomo, że może być bardziej aktywny i tym wygrać, jednak uważam, że kurs jest nie adekwatny do ryzyka.
Też tak myślę, Rodriguez jest twardy nie da się przez szczeniaka zdominować.
 
A co myślicie waga ciężka over 1 runda kurde Jorzinho nie da się w 1 rundzie przewrócić z w stojce Brazol nie ma czego szukać kurs 1.85 że wyjdzie poza 1 runde
Na pewno bardzo ryzykowny becik aczkolwiek jest na to jakaś szansa. Nie zapominajmy że Almeida jeszcze niedawno wnosił na wagę 203 funty (walka z Nasurdinovem) a Bigi boy to nie ulany Porter czy Abdourakhimov a 265lbs zbitych mięśni który w dodatku nie ma szyi. Wbrew pozorom może nie byc mu łatwo poddać Rozenstruika ale już ubicie z dominującej pozycji jest jak najbardziej bardzo możliwe w 1 rundzie.
 
Back
Top