UFC ogłosi dzisiaj gościa pecjalnego na galę w Polsce

Status
Not open for further replies.
Rozwinę śledztwo:
Na gali walczy Aisling Daly z tego samego klubu co Conor, a pod koniec lutego @baju pytał na twitterze czy Conor wybiera się do Krakowa, trener Kavangh potwierdził te info. No i w końcu gala w Europie, dosyć niedaleko. Innej opcji nie ma, dlatego chyba jednak pojadę na tą galę zobaczyć Conora na żywo.

 
Chuck lub Forrest by sie przydał:) chociaż coś mam przeczucie że to będzie Hughes
 
Przeczuwałem, że z Aisling może Conor wpaść. No, ale mówiono, że ona zbyt wielu Irlandczyków nie przyciągnie. Za to tego najważniejszego może, skoro jako gość specjalny to tym bardziej :-D
 
Przeczuwałem, że z Aisling może Conor wpaść. No, ale mówiono, że ona zbyt wielu Irlandczyków nie przyciągnie. Za to tego najważniejszego może, skoro jako gość specjalny to tym bardziej :-D
Póki co wiemy że z Hall of Fame jest pierwszy ;)
 
Cieszę się z Forresta! Miał swoją karierę w UFC.
Ciekawe, kto jeszcze będzie gościem specjalnym. Jak się nie mylę, w Szwecji było ich 4 zy 5? I jednym z nich był Janek właśnie.
 
Właśnie, ciekawe czy jakaś okazja do spotkania będzie tylko do VIPów, czy "normalnych" też.
 
szczerze to wolałbym ciut, dosłownie odrobinkę, lepszych zawodników na karcie walk niż atrakcje w postaci gości specjalnych czy announcera
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top