UFC Moskwa - wyjazd wrzesien 2018

I CO KURWA TERAZ BIEDAKI CEBULAKI?

6949256875bd4.jpg

Kurwa, nigdy Wam tak nie zazdrościłem, Wy śmierdzące dupą siusiaczki.

A tak bez złośliwości: weźcie autograf od Janka dla mnie. Zapłacę za wysyłkę i inne koszta, a jak to zrobicie, to zoobowiązuję się do zrzucenia 12kg od października do wigilii. I ogólnie zrobię wiele fajnych rzeczy, wyślę nawet karmę psom Różala jak to załatwicie :crazy::beer:
 
Na wszelki wypadek jakby przepadł mój post gdzieś tutaj to piszę jeszcze raz: weźcie autograf od Janka dla mnie, wszystko co tam napisałem wcześniej jest całkiem poważne :D
 
Hubi nie tym razem. Strzelismy po szocie wodki z Jankiem i Jurasem, wypilismy piwio, pogadalismy chwile i poszli spać. Jutro z rana mają lot do Polski

Oki, ale już wstępnie się zobowiązałem, jak Jano zawalczy w Europie to następny wyjazd robię razem w Wami.

Chyba, że będzie też jakaś duża gala w USA podczas której zawalczy Janek o pas, to też wchodzi w rachubę :jimcarrey:
 
@halibut pewnie osrany po pachy. :korwinlaugh:


A niby czemu? Raz, ze to Juras zaczal mnie w necie jechac(moim zdaniem), dwa, pisalem ze nikt z nas nie bedzie tych przyspiewek odpierdalac przy Janku. .
Zapytaj sie Jurasa czy byl posrany ale mysle ze tez w takim dniu nie chcial zadnej zlej gry. Kulturalnie zapytal co u mnie, czy dalej jezdze na pociagach i tyle. Ale nawiazalismy do hejterow.
Wiedzielismy ze Juras tam bedzie wiec o jakim osraniu mowa
 
Bardzo fajne zdjęcie no i gratulacje z wyjazdu na teren "wroga". Dostaliście już belkę Hardcorowego fana na Twitterze? :lol: Też kiedyś piłem piwko z Jankiem a potem rozjebał tego ciemnego Szweda w Szwecji. Widać że to jest klucz do sukcesu dla polskich zawodników, więcej pić z polskimi kibicami :beer:


Janek juz wie ze musi mi kupic bilet do USA na gale z Gusem. Bo wszystkie walki ktore ogladam jego na zywo - wygrywa
 
Back
Top