UFC może się znudzić?

Twierdząc że Dana White popełnił błąd czyniąc sport bardziej kompletnym niż był do tej pory stawiasz siebie w dość żenującej pozycji kokos i wierz mi lub nie nie mówię tego żeby Ci dopiec albo żeby Ci sprawić przykrość, ale jeśli wychodzisz z tak prymitywnym i infantylnym stwierdzeniem to nie sposób uznać Twoje rozumowanie za dojrzałe.
 
tak jak pisalem nie ogladam juz tych walk. nie interesuja mnie krasnale.


A ch... kogo to obchodzi :-)?



Ta, przez widowiskowe walki w niskich kategoriach wagowych leca liczby PPV :-)



Ja pierdziele, co za typ.
 
Ciekawe co zrobiłbyś jakby ci taki "krasnal" przyjebał. Jak osiągniesz 0.0001% tego co oni to wtedy możesz sobie w taki sposób o nich pisać. Pierdolisz, że użytkownicy na ciebie napadają i że to internetowi cwaniacy, a sam nie odnosisz się z szacunkiem dla innych.
 
ja nie pisze, ze oni sa zli. ze ich nie szanuje. tylko, ze nie lubie ich ogladac. oni sa promowani na sile teraz. UFC tylko traci na tym. mysle, ze cos z tym musza zrobic. najlpeiej bylo kiedys. kto chcial mogl to ogladac, teraz wrzucili ich do UFC nie potrzebnie.
 
Nie_karm_trolla.jpg








Tylko to jako mój komentarz...
 
a ja bym chciał, żebyś ty nie pisał postów. I uważam, że mmarocks źle zrobiło, że Cie nie usuneło ;( To smutne i wg mnie świat jest gorszy bo ty jesteś tutaj i wygłaszasz swoje zdanie
 
Spokojnie, kokos zakłada nowe tematy, a inni je komentują. Zdarzają się logiczne tezy ale większośc piszących postawiło sobie za punkt honoru krytykowac dzieła kokosa pomimo wszystko. Odpowiedzcie spokojnie i konkretnie szanując zdanie łonabi redaktora







kokos niepotrzenie piszesz niepotwierdzone dane, np że lekkie wagi obiżają oglądalnośc - rzeczy których nie wiesz, a podajesz za fakt



najlepiej załóż jeden temat "kokos - moim zdaniem" i wrzucaj do niego swoje przemyślenia
 
belmondo - pomysł z takim jego tematem może i dobry, tylko on "wierzy że może trafić na główną".
 
PPV spada. coraz mniej sprzedaja. 136 z Aldo, ogolnie lekkimi - 250 000. tam byly dwie walki mistrzowskie. nie moge tego stwierdzic jednoznacznie, ale pojawiaja sie glosy, ze to byl blad. ze to juz za duzo. te walki bardzie interesuja srodowisko, niz masowego fana. ja jestem masowym fanem. nie lubie tego ogladac. za mali jak dla mnie.
 
Sam nazywasz się masowym fanem, więc proszę cię, nie próbuj zostać redaktorem sportu, na którym się nie znasz. Spędzasz wiele czasu na forum z ludźmi, do których środowiska się nie zaliczasz. Jak naprawdę już musisz gdzieś pisać, to przynajmniej wybierz dyscyplinę, którą naprawdę lubisz.
 
Przepraszam wszystkich wrażliwych użytkowników, moderatorów i licze się z konsekwencjami ale ktoś to musi w końcu napisać.



Kokos - wypierdalaj, i nie wracaj...
 
A ja myślę, że jesteś idiotą. Tylko tak można nazwać osobę do której nic nie dociera.
 



PPV spada. coraz mniej sprzedaja. 136 z Aldo, ogolnie lekkimi - 250 000. tam byly dwie walki mistrzowskie. nie moge tego stwierdzic jednoznacznie, ale pojawiaja sie glosy, ze to byl blad. ze to juz za duzo. te walki bardzie interesuja srodowisko, niz masowego fana. ja jestem masowym fanem. nie lubie tego ogladac. za mali jak dla mnie.




Takie farmazony pleciesz, ze szkoda pisac prawie. Zacznijmy od tego, ze Ty niczego nie mozesz "stwierdzic jednoznacznie", bo stan wiedzy jaka prezentujesz po prostu Ci to uniemozliwiac.



Co mial do powiedzenia Meltzer po UFC 136:

Dave Meltzer
: Yeah, I would say the estimate right now is 225-250 [thousand]. There's a lot of reasons, I don't think there's one prevailing reason (why UFC136 did poorly - przyp. Z06). I actually did a survey on my own website asking people who usually buy why they didn't and web streaming came up as the strongest reason but there were other reasons. The other strong reasons had to do with the card itself not so much with Edgar and Maynard but just this idea of lack of star power on the card even though I actually thought the card was deeper than most and just basically the overall card itself didn't intrigue people. I think Edgar and Maynard wasn't a match that people go out of their way to see. The second match was great, the draw was a debatable decision so it made sense to bring it back obviously but, and again, I think Edgar and Anthony Pettis, I don't know if it would have done any better or any worse, I just think that Edgar as champion, Edgar as champion is not a draw. Maybe he will at some point but he's not right now and Maynard as challenger wasn't a draw. I think two weeks between shows hurt. I think that was a part of it as well. I think there's just a lot of factors really.


http://mma.sbnation.com/2011/10/24/2511209/ufc-137-ufc-2011-pay-per-view-performance-with-dave-meltzer



Przyklejanie tego na rozszerzenie UFC o nizsze jest nie tylko nielogiczne, ale wrecz idiotyczne - w koncu do UFC przyciagaja gwiazdy (GSP, Lesnar, BJ Penn, przedtem Liddell), badz ciekawe/nakrecone pojedynki (np. Evans vs Rampage, Silva vs Sonnen). Wagi ponizej lekkiej potrzebuja czasu, zeby dorobic sie gwiazd - po prostu, promocja na rozne sposoby zajmuje czas, oddajac glos Meltzerowi:




Also, Aldo and Florian, the reality is, we all knew going into this year that featherweights and bantamweights weren't going to draw at first. They have to establish the guys as stars and they have to kind of establish the weight class. I was thinking that two championship matches, that's pretty strong. Sonnen and Brian Stann at the top is actually stronger than most but the reality is people didn't see either of those title matches as being that strong and Sonnen versus Stann wasn't really promoted that hard because all the focal points were on the two title matches. Aldo, I think people don't know Jose Aldo. I know he's super talented but they just don't know him yet and they're not really into that championship.


I don't know that promoting Stann and Sonnen harder would have made a difference, but I do know from the anecdotal and end poll that I did on my own site, the fight that people were most interested in was Sonnen and Stann and not Edgar and Maynard. To me, that is kinda evidence that sometimes you have championship fights, I'm not saying that they shouldn't be in the main event slot but you should promote that as hard or harder. The UFC has shown many, many times Lesnar and Mir's first fight, Shamrock and Ortiz's second fight were both non-title matches I believe and they were obviously the money matches on those shows and both of those shows had heavyweight title matches on the card I remember with Tim Sylvia with in both cases. I remember people saying, "Oh, it's unfair, they should promote the heavyweight championship, not this non-title match but the reality is if they put all their efforts into the heavyweight title matches and ignore the non-title match, they wouldn't have done any business for either of those shows. This is not quite at that level but maybe that might have made a little bit of a difference and maybe not. The two weeks between shows was a real key element, though. I'm positive of that.



Ibid



Poczytaj troche, nie robisz z siebie absolutnego kreta.
 
kokos sorry stary ale z takim podejściem nie masz za dużych praw do nazywania siebie fanem tego sportu. Jesteś napalonym na sensację teoretykiem z pomysłem na zostanie domorosłym dziennikarzem :)







Co do tych wyzwisk to można trochę powściągnąć języka panowie :) Nie sądzę że mamy do czynienia z dorosłym.
 
trzeba nazwać rzeczy po imieniu.Popieram Sethcab'a ,ja rozumiem ze nie jezdzie po innych ale bez przesady.Nie obraze sie jak ktos zbanuje kokosa bo jest swietnym przykladem dziennikarza faktu
 
@Lucifer
Ktoś odnalazł jego konto na innej stronie, ten sam nick, więc mało prawdopodobne, że to zbieg okoliczności. Napisał tam, że ma 16 lat. Czytając jego posty, to się nie zdziwię, jeśli zawyżył wiek :)
 
Sposób wypowiedzi i teorie jakie snuje mówią same za siebie panowie, więc można mimo wszystko przymknąć nieco oka na powagę tego o czym kokos pisze. Nie ma potrzeby wyzywać go albo mu ubliżać bo On nikomu nie ubliża.
 
Suchar przestan sie osmieszac. pisze, ze to nie moje konto. nick nie jest w sumie jakos orginalny. na pewno sie powtarza wiele razy. Dana dostrzega problem "krasnali". Nie sprzedaja sie dobrze, pewnie cos zrobia.
 
UFC 136 z "krasnalami" sprzedało się przeszło 6 razy lepiej niż bokserski klasyk Hopkins vs Dawson... Faktycznie świat się kończy.
 
Naprawdę nick kokos80 nie jest oryginalny :-)? Może nie znam znaczenia tego nicku, ale połączenie kokosa i liczy 80 wydaje mi się dość unikalne ( szczególnie dla 16latka- to nie data urodzenia). Jeśli pisałeś wcześniej o tym, nie przeczytałem.


Edit:



Ja nie mówię, że to nie może być zbieg okoliczności. Po prostu styl twojego pisania i tok rozumowania połączony z wiekiem pewnego "kokosa80" sprawia, że ciężko jest uznać to za przypadek.
 
Tak zle i tak niedobrze. Jakby ich niebyło i tak bys na cos narzekał. Teraz poprostu szukasz tematu by napisac kolejny "artykuł".



Waga lekka jest neiraz ciekawsza niz waga ciezka, w ktorej niektorzy z ciezkich padaja kondycyjnie po "3 minutach".Gdyby ich niebylo gadał bys ze niema duzej ilosci walk gdy sa narzekasz no to ze niepowinno ich być. Ehh.
 
poszukaj np. suchar, suchar 80. pelno pewnie bedzie. naprawde zastanow sie nad tym co czynisz. nic orginalnego nie ma w moim nicku. jest powtarzalny.
 
Back
Top