UFC Londyn (18.03) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Ibisy są spoko. Ten jest trochę na zadupiu, ale jest nienajgorszy dojazd. Jedna przesiadka metrem, czas przejazdu ok. 20 minut pod samą halę.

Mało tego jest bezpośredni dojazd metrem z Victorii czyli takiego jakby dworca głównego, na który przyjedziecie z lotniska i z którego na lotnisko będziecie jechać. O ile będziecie jechać autobusem.
 
Słyszałem że.ktoś chce lecieć nie z Katowic. Jak to?
pierdolą kocopoły.

Spokojnie, weźmiemy dużo alkoholu, to zobaczymy galę do końca.
@Charles Bronson
bardzo dobry poradnik dla marudnych, tak samo tłumacze to znajomym, którzy mowia jak mozna tyle na wyjazd wyjebać a to jedynie chodzi o dobra organizacje :)
 
pierdolą kocopoły.

Spokojnie, weźmiemy dużo alkoholu, to zobaczymy galę do końca.
@Charles Bronson
bardzo dobry poradnik dla marudnych, tak samo tłumacze to znajomym, którzy mowia jak mozna tyle na wyjazd wyjebać a to jedynie chodzi o dobra organizacje :)
Jeszcze jest sposób dla hardkorowców, parę razy tak zrobiłem, czyli:
Jak mieszkasz kurwa z rodzicami to opłać sobie rachunki te które masz na głowie i resztę wypierdol na wyjazd albo na to co tam masz kupić. Na łeb ci nie kapie i z głodu przy rodzicach nie zdechniesz :mamed:
 
Po walnym posiedzeniu związku przegłosowaliśmy pomysł zabrania użytkownika @KalasznikowMac na tenże wyjazd tudzież popijawe. Ostatnie poczynania w/w usera dały nam nie budzące najmniejszych wątpliwości przekonanie, że towarzysz sprawdzi się w roli przyszłego degenerata i będzie godnie reprezentował w Londynie polską pierdoloną patologie.

Podpisano: Forumowi alkoholicy
 
Po walnym posiedzeniu związku przegłosowaliśmy pomysł zabrania użytkownika @KalasznikowMac na tenże wyjazd tudzież popijawe. Ostatnie poczynania w/w usera dały nam nie budzące najmniejszych wątpliwości przekonanie, że towarzysz sprawdzi się w roli przyszłego degenerata i będzie godnie reprezentował w Londynie polską pierdoloną patologie.

Podpisano: Forumowi alkoholicy
Ja z tego miejsca chciałbym również zaprosić @KalasznikowMac na before u mnie.
 
b9309cdfdf579.png


Ja i @zoom mamy już kupione. Kto jeszcze ładuje się na pokład z Chopina?
 
Back
Top