UFC London/Londyn 17 marca

Chujcew

PRIDE FC
Welterweight
Hej Cohones.

Wzialem urlop, a nuz sie pojedzie jak pieniadze beda ;]
Chcialbym sprawdzic jak zainteresowanie gala w Londynie wsrod Cohones i czy bedzie z kim pojechac, z kim siedziec, z kim kibicowac. Chetni?

BTW i jak to jest z biletami, domyslam ze beda ogolnodostepne.

PS sorry za brak polskich znakow, pisze ze sluzbowego kompa.

Pozdrowienia!
 
macie zakaz uzywania polskich znakow w pracy?
Jak nie pracuje w pl i ma służbowy, to raczej nie ma pl znaków. W naszych korporacjach często mają ustawiony domyślnie ang i bez dostępu z poziomu admina nic nie zrobisz.

Trzeba pomyśleć, nad jakimś zagramaniczbym wojażem z tą lokalną organizacją.
 
Jak nie pracuje w pl i ma służbowy, to raczej nie ma pl znaków. W naszych korporacjach często mają ustawiony domyślnie ang i bez dostępu z poziomu admina nic nie zrobisz.

Wolny dostep do internetu, gdzie mozesz narobic milion razy wiecej szkod Wam zostawiaja, ale praw do zmiany jezyka wprowadzania juz nie? O kurwa. Ja bym sie tym nie chwalil publicznie. Albo pracujesz dla debili, albo robia z Was debili...
 
BTW i jak to jest z biletami, domyslam ze beda ogolnodostepne.

Bez Fight Clubu bym nie podchodził do sprawy. Jesli dadzą Bispinga i będzie to jego ostatnia walka to ciężko będzie cokolwiek kupić.
Byliśmy na UFC w Londynie w marcu, bilety łatwo było dostać (przez FC), rozpiska była słabiutka, pewnie dlatego

Na ten moment nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów czy ponownie Londyn czy może nieogłoszony jeszcze? Liverpool
 
Bez Fight Clubu bym nie podchodził do sprawy. Jesli dadzą Bispinga i będzie to jego ostatnia walka to ciężko będzie cokolwiek kupić.
Byliśmy na UFC w Londynie w marcu, bilety łatwo było dostać (przez FC), rozpiska była słabiutka, pewnie dlatego

Na ten moment nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów czy ponownie Londyn czy może nieogłoszony jeszcze? Liverpool
Właśnie ze względu na ten FC to pytanie.. dobrze by było mieć inny kanał dojścia bo FC nie posiadam, chyba że ktoś z cohones ma i stworzy grupę do kupna biletów. I Londyn i każde inne miasto w UK mi pasować będzie, nawet ze średnią rozpiską. Liczę, że będzie nas więcej :)
 
Nie wiem. Sam to tam napisales. Myslalem, ze to dla Ciebie wazne.
Owszem, ważne dla mnie jest pisanie poprawnie, z interpunkcją i polskimi znakami. Jednak nie na tym miała opierać się dyskusja w tym wątku ;)
 
  • Like
Reactions: spa
Back
Top