UFC Glasgow (16.07) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Jeżeli chodzi o zwiedzanie Glasgow to spokojnie mogę zagadać, żeby znajomi tak trochę odprowadzili i pokazali co warto.

Ngannou walczący w Glasgow? Chciałbym :D
 
Jeżeli chodzi o zwiedzanie Glasgow to spokojnie mogę zagadać, żeby znajomi tak trochę odprowadzili i pokazali co warto.

Ngannou walczący w Glasgow? Chciałbym :D

Ile za bilety z Gdańska dałeś? Wiesz juz gdzie będzie mieszkał? Praca?
 
Ile za bilety z Gdańska dałeś? Wiesz juz gdzie będzie mieszkał? Praca?
Jakieś 500-600 zł mi łącznie chyba pykło za bilety. Będę prawdopodobnie u znajomych mieszkał, dorywcza praca jest w fazie ogarniania
 
Bilety powoli tanieja, jednak cena to i tak niecałe 500 zł na ten moment, wiec sporo.

Się zdziwilem, że jedne z najtańszych są z Bydgoszczy :D
 
Ja z kolei nie mogę namierzyć daty, kiedy ruszy sprzedaż biletów na galę. Ktoś, coś wie?
 
Po nazwisku znam tylko boskie piwo, ale to też tylko nazwisko, nie wiem który to z tych na obrazku :lol:

Póki co chujnia i w sumie nie zdziwię się jak się skończy rozpiska podobna do tej belfastowej.

Pewnie calderwood jeszcze dorzuca.
 
Po nazwisku znam tylko boskie piwo, ale to też tylko nazwisko, nie wiem który to z tych na obrazku :lol:

Póki co chujnia i w sumie nie zdziwię się jak się skończy rozpiska podobna do tej belfastowej.

Pewnie calderwood jeszcze dorzuca.

Willis miał walczyć z Tyburą na UFC 208. Nie sa to jakieś nołnejmy ale bez szału, dobre na karte wstępną ale nie na main card
Znam wszystkich :fjedzia:
 
Na bilety będę się czaił, wiadomka. Pierwsze nazwiska nie porywają, liczę, że kolejne będą lepsze. No i goście specjalni....
 
Od środy bodajże rusza sprzedaż biletów na UFC Glasgow. Pora na ostatnie decyzje, na kogo można liczyć?
 
Wjechały właśnie bilety. Najtańsze 56 funtów z czego ze wszystkimi opłatami będzie trzeba dać 60F (300zł). Jak na tak słabą karte cena dramatycznie wysoka.
No nie wiem, loty 400zł, 300zł gala, 2 noce hotelowe z 200-250zł, przejazdy po mieście, życie, alko i koszty nieplanowane daje nam bardzo duży wydatek co jak na Glasgow mija się z celem. A na pewno z moim portfelem ;) Przykro mi to mówić ale odpuszczam

1,5 miesiąca później ze zdwojoną siłą uderzamy na Rotterdam i tak już wybacz nie będzie. Sorry @midern bo wiem, że liczyłeś na naszą obecność
 
W pełni rozumiem Voran, więc luzik.

Jak pozostali chętni? Mam się Wami nie kierować i zakupić bilecik?
 
Te Glasgow robi wszystko, żeby na nie nie jechać :/

Bilety na galę i loty drogie. Gdyby trafiła się jakąś promocja na loty tak za 200 zł to byłbym skłonny przemyśleć. Ale ceny cały czas stoją praktycznie ponad 4 stowy i jest lipa.

Jednak, jako, że bilety na gale i tak szybko się nie rozejda, to bd sobie na loty zerkal co jakiś czas.
 
Te Glasgow robi wszystko, żeby na nie nie jechać :/

Bilety na galę i loty drogie. Gdyby trafiła się jakąś promocja na loty tak za 200 zł to byłbym skłonny przemyśleć. Ale ceny cały czas stoją praktycznie ponad 4 stowy i jest lipa.

Jednak, jako, że bilety na gale i tak szybko się nie rozejda, to bd sobie na loty zerkal co jakiś czas.
Pewnie. Masz okazje to nadrabiaj. :mjsmile:
 
Back
Top