UFC Freedom Fights 250: Topuria vs. Gaethje (14.06.2026)

Hokita z Lewisem mozna by ewentualnie wyjebac bo kurs niski a mozliwosc odjebania sie cyrku wysoka i podmienic na Topuria wygra w rundach 1,2 lub 3 po 1.45 na LV Bet
 
Hokita z Lewisem mozna by ewentualnie wyjebac bo kurs niski a mozliwosc odjebania sie cyrku wysoka i podmienic na Topuria wygra w rundach 1,2 lub 3 po 1.45 na LV Bet
1781271714057.png
 
Bedzie smiesznie jak go udusi, nie jest to wykluczone Ilia ma dobry parter. Bezpieczniejszy typ wg mnie ten ode mnie
Nie no Gejczi to też taki trochę jeździec bez głowy, pójdzie na wymianę bez dwóch zdań.
 
Finalnie pograne:

1 kupon
Topuria/Gaethje under 2.5
Hokit/Lewis under 1.5
Lopes/Garcia under 1.5

2kupon
Topuria wygra w 1,2 lub 3 rundzie
Poatan
Omalej + 1.5 rundy
Ruffy ko/tko
Lopes

Sorry za spam ale moze sie komus przyda. Duzo czasu mam ostatnio za granica.

@Roshi jak zycie na Malcie?
Lopes/Garcia under 1.5
Nie za ryzykownie to?

reszta podobnie myślę
 
Jeszcze to mi sie podoba:

Topuria / Gaethje under 2.5
Poatan / Gane over 2.5
Hokit / Lewis under 1.5
Nickal / Daukaus over 1.5
Lopes / Garcia under 2.5

kurs 7.82
 
No i co, okazuje sie, ze w sumie to ciezka gala do typowania. Mi jeden kupon zamyka Lopes i wcale nie jestem go pewien, ale juz zostawiam.
Mysle nad Pereira - Gane i co chwilę przychodza do glowy inne obrazy tej walki :)
 
No i co, okazuje sie, ze w sumie to ciezka gala do typowania. Mi jeden kupon zamyka Lopes i wcale nie jestem go pewien, ale juz zostawiam.
Mysle nad Pereira - Gane i co chwilę przychodza do glowy inne obrazy tej walki :)
Ja już po zawodach, grałem gdy kursy na faworytów były rozsądniejsze i teraz już się z tego nie wycofam. Nie mam na zakładach jedynie walki hokit lewis z wiadomej przyczyny.
Z dwie kontry zagrałem, bo szkoda będzie jak mi Daukaus 5 kuponów rozsadzi.
 
Ja mam na jednym kuponie, ze walka Hokit - Lewis zakonczy sie przez KO/TKO/DQ. Powinno wejsc, raczej nie wyobrazam sobie tam decki.
 
Ja mam na jednym kuponie, ze walka Hokit - Lewis zakonczy sie przez KO/TKO/DQ. Powinno wejsc, raczej nie wyobrazam sobie tam decki.

Ja tam widze no contest, dq, suba, decke i ko :) Poatan vs Gane wg mnie over 2.5
 
Ja mam na jednym kuponie, ze walka Hokit - Lewis zakonczy sie przez KO/TKO/DQ. Powinno wejsc, raczej nie wyobrazam sobie tam decki.
Hokit coś zaczął mówić, że nie jest na tyle głupi, żeby wymieniać ciosy z Lewisem. Nie zdziwi mnie tu jakiś parter, ale prędzej i tak się to skończy ciosami w parterze niż jakimiś próbami poddań. No chyba, że Hokit standardowo gra, więc nie wiadomo w co tu wierzyć
 
U mnie gala na plus, ale nie gralem jakos grubo. Lopes szczesliwie domknal, Lewis wyszedl na latwy oklep i jeszcze Gane na zielono.
 
Dla mnie Gane to jest lokata, jest większy, atletyczny umiejętności podobne, no i rozjebał Toma :beczka:
Hue hue hue.

Jak weszło to nawet @Kurwantes fest się nie zalogował żeby dać reakcje po fakcie przed galą siedząc na utkanej pizdzie jak zawsze, wielki typer, gracz bukmacherski :juanlaugh:
 
Back
Top