UFC FN84 Silva VS Bisping - Bilety

hiubi86

Oplot Challenge
Middleweight
Czy jest ktos z zacnego grona forumowiczow, kto mieszka w UK i chcialby odsprzedac 2 lub 3 bilety na te zacna gale? :) Najlepiej okolice Londynu, choc niekoniecznie.

Alternatywnie: znacie jakies zaufane, sprawdzone, dobre zrodla gdzie mozna kupic bilety z drugiej reki? Chodza niby jakies na ebayu na te gale, ale troche boje sie kupowac przez neta z niesprawdzonego miejsca, zeby sie nie naciac na jakis fake. Podobnie bylbym sklonny nawet kupic na miejscu, od konika - ale bedzie lipa jak wywale z 600 funtow na falszywke :) Ma ktos jakies doswiadczenia?

Z gory dzieki.
 
tez planuje kupić ale na razie najtaniej udało mi się znaleźć 150 funtów plus
 
O ile pamięć mnie nie myli bilety na galę rozeszły się w 30 min. Także ogarnięcie biletów w przystępnej cenie będzie graniczyło z cudem. Jeśli uda wam się coś namierzyć do 100GBP to dajcie znać. Byłbym był zainteresowany 2 biletami. Na galę FN Glasgow kupiłem bilety z "2 ręki" tydzień przed galą przez neta. Obawiam się że nawet jeśli udałoby mi się kupić jakieś bilety dziś to nie doszłyby do mnie przed galą. Z tego co pamiętam nie akceptują przy wejściu wydruku potwierdzenia zakupu biletów odsprzedanych przez strony internetowe zajmujące się tego typu działalnością.
 
Back
Top