UFC FN 30 gdzie obejrzeć we Wrocławiu

sadam4321

Oplot Challenge
Lightweight
Na weekend będę poza domem, we Wrocławiu więc nie będzie dostepu do orange sport. Macie może informację w jakim pubie, barze, gdziekolwiek będzie można obejrzeć UFC?



Z góry dzięki
 
Ja pierdolę człowieku, prawie miałem zawał przez ciebie. Nie zauważyłem numerka "30" i pomyślałem, że to oficjalne info o UFC w Polsce...
 
Proponuję podzwonić po pubach i popytać. Ciężko takich rzeczy dowiedzieć się z internetu.
 
Jestem z Wrocka ale nie mam pojęcia czy gdziekolwiek jest mozliwość obejrzenia tej gali. Puby stawiają raczej na piłkę nożną. Kiedyś udało mi się obejrzeć kawałek jakiejś gali mma (juz nie pamiętam czy to był Bellator czy jakas inna gala) w klubie Lewitacja ale na sali obok ludzie bawili się przy głośnej muzyce, a pietro niżej trwała w najlepsze inna potańcówka, więc to mało komfortowe miejsce na to, by skupić się na sporcie. Raz na jakiś czas można tam trafić na boks. Ja bym na Twoim miejscu podzwonił/popytał po następujących klubach: Liverpool, Lewitacja, Havana Club, Pub Pod Zielonym Kogutem, Czeski Raj, Klub 13, Drukarnia, Pub Felicitó, bo z internetu cięzko dowiedzieć się takich rzeczy. Nawet na stronach internetowych knajp/pubów ciężko o takie informacje. Sam bym się gdzieś wybrał ale za dużo zachodu w poszukiwaniu takiego miejsca w którym mógłbym tę galę obejrzeć, także zostaję w domu.
 
Back
Top