UFC FightPass problem !!!

AxelWhaitZZZ

Oplot Challenge
Featherweight
Witam, wszystkich

Krótko i na temat jakiś czas temu podpiąłem sobie kartę na UFC.tv bo chciałem mieć triala co by modź oglądać walki tak no i po skończeniu triala pobrało mi z konta 72 euro. Ja nic nie zaznaczałem albo przynajmniej nie przypominam sobie miałem wykupić owszem później ale na miech góra pół roku a nie na rok. Pytanie moje jest takie co mogę z tym zrobić zęby odzyskać swój kapitał albo przynajmniej odzyskać cześć kwoty ???? Domyślam się, że już pewnie nie odzyskam kasy ale może ktoś miał podobny problem i mi pomoże w tej kwestii :) z góry dziękuje


Pozdrawiam wszystkich
 
jak nie anulujesz subskrypcji po 7 dniach to automatycznie bierze hajs za rok, nic nie zrobisz
E: przed uplywem 7 dni*
 
Gratulacje kupiłeś świetny produkt. Kwoty raczej nie odzyskasz, ciesz się dobrodziejstwami fightpassa
 
ja mialem z tego co pamietam sprytnie zaznaczone ze za caly rok odrazu bierze
 
Kurwa mac świetnie ;/ nie doczytałem tego właśnie i nie anulowałem no dobra zagram twardo a jak napiszę do suportu, że po prostu nie wiedziałem o tym i zaznaczyłem do co nie trzeba i czy była by opcja przejścia na usługi na jeden miech co myślicie próbował ktoś tak robić ?
 
Teraz pozmieniali. Ja wykupiłem jak wszedł to mi nadal pobiera co miesiąc w dolarach.
 
Nic Ci nie odpiszą. Zaakceptowałeś warunki i tyle.. Tylko współczuć, w momencie gdy transmisja w Polsacie wisi gdzieś tam na horyzoncie :D
 
No zobaczymy próba nie strzelba teoretycznie to jest sprytne ponieważ nic tam nie widziałem nic nie mogłem sobie zaznaczyć itd tylko podałem dane swojej karty itd i myślałem, że jak trial się skończy to później ja będę mógł sobie wybrać na ile miesięcy chce tak ? a nie, że z góry jest jakieś ustalenie przez UFC to jest bezsensu bo klient nie ma wyboru tak ? poprawcie mnie jak się mylę.
 
Nie masz co do nich pisać o zwrot.
Napisane jest jasno, że subskrypcja przedłuża się automatycznie i nic nie zrobisz.
Po oglądasz przez rok w legalny sposób gale najwyżej.
 
Jak 72E za rok to nie rozpaczaj, to nie fortuna a masz zajebisty produkt, jak nie będziesz wchodził na chat cohonesowy to nie będzie ci przeszkadzał nawet delay w transmisjach :)
 
Witam, wszystkich

Krótko i na temat jakiś czas temu podpiąłem sobie kartę na UFC.tv bo chciałem mieć triala co by modź oglądać walki tak no i po skończeniu triala pobrało mi z konta 72 euro. Ja nic nie zaznaczałem albo przynajmniej nie przypominam sobie miałem wykupić owszem później ale na miech góra pół roku a nie na rok. Pytanie moje jest takie co mogę z tym zrobić zęby odzyskać swój kapitał albo przynajmniej odzyskać cześć kwoty ???? Domyślam się, że już pewnie nie odzyskam kasy ale może ktoś miał podobny problem i mi pomoże w tej kwestii :) z góry dziękuje


Pozdrawiam wszystkich

To ja ci dziękuje. Właśnie dzięki takim fanom jak ty, UFC robi galę w Polsce! Zajebista robota @AxelWhaitZZZ
 
@pietrrokov Do wszystkich poza main cardami z gal numerowanych - te są osobno płatne w PPV. Czyli np. ostatnie UFC on Fox można było obejrzeć na FP.
 
Do wszystkich poza main cardami z gal numerowanych
Entuzjastom Fight Passa chcialbym tylko uswiadomic, ze to nie jest takie proste. W Polsce faktycznie w tej chwili dostepne jest wszystko, ale juz w krajach gdzie UFC ma umowy TV czesc transmisji i materialow jest blokowana. Tak wiec ewentualne pojawienie sie takiej umowy w naszym kraju rowniez przyniesie pewne ograniczenia.
 
@VaeVictis
To ciekawe, nie wiedziałem. Dzięki za info :)

Wprawdzie ja do kwestii umowy telewizyjnej podchodzę raczej sceptycznie, ale gdyby u nas było tak jak mówisz, to najwyżej zrezygnuję z tytułu entuzjasty Fight Passa i nie przedłużę subskrypcji.
 
Do tych co pisali, że UFC nie zwróci mi pieniędzy powiem tak po solidnej negocjacji zwrócili mi cały kapitał czekałem dwa dni robocze. Dlatego dla tych co będą mieli problem odnośnie fightpass śmiało doradzam pisać do supportu i walczyć o swoje nic nie kosztuje :)
 
Mam pytanie.
Kupiłem ostatnie UFC 185 i chciałem sobie dzisiaj obejrzeć ponownie walkę Asi, niestety nie mogę tego zrobić.
W wyszukiwarce walk wogóle mi się nie pokazuje, natomiast jak kliknę w event replays to każa mi za to znowu zapłacić, WTF?!
 
Shajs Wojek na to samo narzekał w SSS o ile dobrze pamiętam... Może nr gal w PPV nie można sobie ponownie obejrzeć?
 
Kupiłem ostatnie UFC 185 i chciałem sobie dzisiaj obejrzeć ponownie walkę Asi, niestety nie mogę tego zrobić.
W wyszukiwarce walk wogóle mi się nie pokazuje, natomiast jak kliknę w event replays to każa mi za to znowu zapłacić, WTF?!
Wojek w szczęce też na to narzekał. Chyba tak po prostu jest....
Ale masz obejrzyj sobie tu: Asia
;)
 
Last edited:
Mam pytanie.
Kupiłem ostatnie UFC 185 i chciałem sobie dzisiaj obejrzeć ponownie walkę Asi, niestety nie mogę tego zrobić.
W wyszukiwarce walk wogóle mi się nie pokazuje, natomiast jak kliknę w event replays to każa mi za to znowu zapłacić, WTF?!

Pisałem do supportu w tej samej sprawie. Okazuje się, że dostęp do wykupionego wydarzenia PPV mamy jedynie przez 24h.
 
Back
Top