UFC FIGHT NIGHT: VIEIRA VS. TATE

barthez01

Bellator
Featherweight
 
Brady i można spróbować Pinheiro.

Ciekawym typem wydaje się również Lutz. Całkiem ciekawie się ostatnio pokazał. Można spróbować go za drobne tym bardziej że jest underdogiem.
 
Talia Santos myśle ze warta do rozważenia.
Santos słusznym faworytem, jednak po kursie 1.3 podziękuję. To samo Tate, ale tu już większe value więc można by się zastanowić. Ogólnie ciężka karta. Z takich na szybko Brady oraz Yanez, chociaż Grant fajnie się zaprezentował z Verą.

Do zastanowienia:
Ziam
Vieria
oraz poniżej

Underdog:
Garcia - ale po tym co zaprezentował ostatnio muszę raz jeszcze na spokojnie obejrzeć walkę i się zastanowić.
 
Santos słusznym faworytem, jednak po kursie 1.3 podziękuję. To samo Tate, ale tu już większe value więc można by się zastanowić. Ogólnie ciężka karta. Z takich na szybko Brady oraz Yanez, chociaż Grant fajnie się zaprezentował z Verą.

Do zastanowienia:
Ziam
Vieria
oraz poniżej

Underdog:
Garcia - ale po tym co zaprezentował ostatnio muszę raz jeszcze na spokojnie obejrzeć walkę i się zastanowić.
Tucker Lutz, przyjrzyj się ;) Według mnie warto spróbować.
 
IMG_20211115_182844.jpg
tyle zostało i nic więcej nie ruszam. Z ostatniej gali byli tylko Yadong i Max i jestem zadowolony z takiego obrotu spraw.
 
Ziam latwo daje się obalać i walczy na wstecznym a bambusik jest bardzo eksplozywny i rusza do przodu i zapasy tez dosyć ma
 
U mnie z calej karty tylko Brady na grubym kuponie. Do gali pewnie bedzie 1,50 na niego. Wiadomo, ze roznie moze byc, ale ja tutaj nie widze wiekszych szans dla Chiesy.
Zastanawiam sie tez nad Sean'em Soriano z Chinolem. Skoro azjaci przegrywali kupony, to moze teraz dadza cos zarobic ;)

:conorsalute:
 
Widzisz value w Yahya? Tu warto grać poddanie bo jeden jak i drugi potrafia to robić i myślę że tak się zakończy pojedynek,ale jeśli miałbym zdecydować to bym postawił na bardziej doświadczonego Yahye tak jak Ty
Kang poddać Yahye? Bez jaj. Mission impossible. Umiejętności parterowe bez porównania. Liczę, że Yahya go zamęczy i może da radę obalać.
Jeśli Kang ma wygrać, to w stójce, ma dużo lepsze warunki fizyczne. Z drugiej strony Tanaka obalił Kanga 3x. Analogicznie Yahya obalił Tanakę 7x. Inna rzecz, że to było tak dawno temu, że nie ma już co na to patrzeć.
 
Panowie całkiem fajny kurs na Natana Levego, Rafa ostatnio baaaardzo słabo się zaprezentował a ten Natan to całkiem ciekawy prospekt. Gość wywodzi się z karate ale mimo to często idzie w zapasy.

kursik 1.80
 
Panowie całkiem fajny kurs na Natana Levego, Rafa ostatnio baaaardzo słabo się zaprezentował a ten Natan to całkiem ciekawy prospekt. Gość wywodzi się z karate ale mimo to często idzie w zapasy.

kursik 1.80
Myślę, że można pograć za drobne. Garcia mi wtedy fajny kupon pamiętam uwalił, a zaprezentował się gorzej niż źle.
 
Panowie całkiem fajny kurs na Natana Levego, Rafa ostatnio baaaardzo słabo się zaprezentował a ten Natan to całkiem ciekawy prospekt. Gość wywodzi się z karate ale mimo to często idzie w zapasy.

kursik 1.80
jak chcesz grac to w forbet i sts masz 2.00 na niego
 
Ziam latwo daje się obalać i walczy na wstecznym a bambusik jest bardzo eksplozywny i rusza do przodu i zapasy tez dosyć ma
nic nie wiadomo o cardio mckinneya nie jest sprawdzony na dluzszym dystansie
mysle ze jak nie skonczy w pierwszej rundzie to moze miec klopoty ale nie widze w tej walce faworyta zeby postawic na niego pieniadze. mckinney jest troche pokraczny widac to bylo na contender series gdzie sam wszedl Woodsonowi na kolano
A Ty co sądzisz ??
nie wiem malo ogladalem ale obaj sa slabi, czemu levy walczy w lekkiej skoro wszystkie walki ma w piorkowej?
 
Santos oraz Godinez - uważam, że jedna jak i druga są lepsze od przeciwniczki. Godinez ostatnio wyglądała kiepsko, ale należy wziąć pod uwagę, że wzięła walkę w zastępstwie z krótkim wyprzedzeniem oraz wagę wyżej. Lookboon często jest przewracana i tu upatruję zwycięstwo. Santos idzie do przodu jak burza. Silna fizycznie zawodniczka z agresywną stójką. Nie zachęcam jeśli ktoś nie jest pewny.
 
Ten Brady coś śmierdzi dla mnie 50/50 ta walka
Jeśli chodzi o Brady'ego to niepokoi mnie fakt że walczy na wstecznym, niby ma wszystkie narzędzia by poradzić sobie z Chiesą i uważam że wygra ale również nie jestem co do niego jakoś mocno przekonany.
 
Panowie całkiem fajny kurs na Natana Levego, Rafa ostatnio baaaardzo słabo się zaprezentował a ten Natan to całkiem ciekawy prospekt. Gość wywodzi się z karate ale mimo to często idzie w zapasy.

kursik 1.80
Raczej odradzam, Levy z tego co widziałem polega na zapasach oraz niezłym bjj natomiast jest bardzo niepewny w stójce. Naprzeciw Garcia również dobry zapaśniczo a i kulać się też potrafi. Może być równa walka a wiadomo że szukamy dominujących zwycięstw. U mnie 60 do 40 dla Rafy.
Ja z tej gali gram Durdena.
Durden obali i zamęczy tego cepiarza
Aori to nie cepiarz, ma przyzwoity boks, sporo lepsze ręce od Durdena.
 
Back
Top