UFC Fight Night: Vera vs. Cruz (13.08.2022)

@andrzej_t. kurwiu gdzie jestes!? znaczy @Miskatonic :mjsmile: trzeba cos live zajebac bo fortuna juz wyplacila kupony ::snoopd::
No jestem, jestem :roberteyeblinking:


jak wiadomo tamten ciołek położył zakład ale ciężko pracowałem żeby odrobić :awesome:

1660432198629.png
 
Ciekawy typ ode mnie do rozwazenia
Vera nie jest jakims fast starterem, Cruz za to zaczyna dosc dynamicznie... no chyba ze Vera sprobuje obalic to kupon pojdzie sie jebac.
:conorsalute:

U mnie zielono byloby w chuj lepiej ale B.Silva spierdolil pare fajnych kuponow, Arianka jeden, nie wiem co mnie skusilo na tego buma Oname tez ze dwa i de Silva z Cage Warriors jeden zajebisty i jebany Barboik :kis:
 
Niestety, licho jedynie Landwehr i dorzucony w późniejszym czasie Vera uratował ten event. Eh, Zalal moim zdaniem wygrał, ale niestety sędziowie dali remis. O Godinez to szkoda słów. Lipski najprawdopodobniej out z UFC, chyba jedna z babek, na którą USADA miała taki wpływ jak na Belforta.
 

:usunto:
 
Ciekawy typ ode mnie do rozwazenia
Vera nie jest jakims fast starterem, Cruz za to zaczyna dosc dynamicznie... no chyba ze Vera sprobuje obalic to kupon pojdzie sie jebac.
Brawo Mordo :applause:Masz nosa do betbuildera najpierw ten kursik @4.10 w walce Santosa a teraz to.
 
Brawo Mordo :applause:Masz nosa do betbuildera najpierw ten kursik @4.10 w walce Santosa a teraz to.
Dzieki :conorsalute:

Przekombinowuje i duzo nie wchodzi o jedna pierdole np.
a tu znowu jebany Silva taki kuponik umoczyl z beta
 
Dzieki :conorsalute:

Przekombinowuje i duzo nie wchodzi o jedna pierdole np.
a tu znowu jebany Silva taki kuponik umoczyl z beta
Takie kursy to single graj bratku.
Czas na przerwę. Do zobaczenia w październiku :wink:
Wrócisz silniejszy! :bleed:
 
Back
Top