UFC Fight Night: Strickland vs. Magomedov (01.07.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1687684515757.png

 
Przymierzam się do Ivanowa i Ismagulowa w dublu może ze Stricklandem półgłówkiem
Wolisz ismagulowa dac na kupon z silnym grantem zamiast stricklanda kyory pokonuje ivavova i ma typa naprzeciw siebie co znalazl sie naprzeciw Stricklanda tylko dzieki Stricklandowi.
 
Warto pokminic polaczenie tasmy z nastepnym weekendem.
Ja lece tak:
Guram
Brito - ponizej 1.5 rundy
Bonfim
+
Turner
JDM
Whittaker
Volkanovski
 
Ja tam próbuje Brito przed czasem. Do tego Damir z tej gali. Z następnych UFC Whittaker, Turner, Volkanowski, Holloway. KSW Santos, Stasiak
 
Ja tam próbuje Brito przed czasem. Do tego Damir z tej gali. Z następnych UFC Whittaker, Turner, Volkanowski, Holloway. KSW Santos, Stasiak
Sugeruje pograc Brito ponizej 1.5 rundy, ten jego oponent ma 6 na 7 przegranych ponizej 1.5 ( ok 80% ) a Brito tez kolo tego procenta wygranych ponizej 1.5 rundy. Bardzo male prawdopodobienstwo ze wyjdzie poza
 
Rzeczywiscie z tym Bonfimem, podmienie go tylko nie wiem czy na Moralesa czy Rinata? Lee moze zaskoczyc, nowy obóz, dobre zapasy…
 
U niego Dawson to pewniaczek, nie pociagnalem jednak za spust u buka
Bardziej jako ciekawostkę dałem. Ogólnie sam kieruje się swoim zdanie, ale zawsze warto posłuchać podcastów, bo czasem może to zmienić spojrzenie.
 
u mnie leci taki zabijak finalnie, najbardziej się boję o Stricklanda żeby się cap nie wjebal na mine
 

Attachments

  • IMG_1695.jpeg
    IMG_1695.jpeg
    769.9 KB · Views: 63
Ja dwa takie wariaty gram.
Romanova i reszte za drobne a z drugiej tasmy dzisiaj Rinat + Morales + Guram

Tak mi dopomoz buk
 

Attachments

  • IMG_3511.jpeg
    IMG_3511.jpeg
    130.5 KB · Views: 30
  • IMG_3510.jpeg
    IMG_3510.jpeg
    110.6 KB · Views: 28
Back
Top