UFC Fight Night: Smith vs. Spann (18.09.2021)

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
UFC-Vegas-37-Smith-vs.-Spann-karta-walk-godziny-transmisji.jpg


UFC Fight Night: Smith vs. Spann​

Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!



Jacek Łosak: Podczas nadchodzącej gali Ryan Spann powalczy o wejście do pierwszej dziesiątki rankingu wagi półciężkiej UFC. Dziś znajduje się na pozycji jedenastej zestawienia. Jego rywal, Anthony Smith, jest na pozycji szóstej i góruje doświadczeniem nad walczącym dla UFC od roku 2018 Spannem. Smith jest zdecydowanym faworytem nadchodzącego boju. W ostatnich dwóch walkach pokonał innych fighterów (Devin Clark i Jimmy Crute) aspirujących do grona najlepszych w wadze półciężkiej i myślę, że i tym razem zamknie drzwi na szczyt dla kolejnego przeciwnika. Zarówno Spann, jak i Smith lubią kończyć walki przed czasem, postawię więc na zwycięstwo Anthony’ego w trzeciej rundzie.

Rafał Grabosz: Walka wieczoru nadchodzącego wydarzenia UFC w Apex w Las Vegas. Spann stanie przed szansą na zdobycie lokaty w pierwszej dziesiątce rankingu wagi półciężkiej. Z kolei zwycięstwo Smitha będzie oznaczało jego powrót do grona ścisłych pretendentów. Reprezentant klubu Fortis MMA ma wszelkie atuty, aby wygrać to starcie. Przez większość trwania pojedynku może kontrolować rywala pod siatką, zapewniając sobie prowadzenie na kartach punktowych. Niemniej jednak "Lionheart" jest niezwykle niebezpieczny do ostatniej sekundy. Uważam, że nieprzewidywalność, z której tak słynie, po raz kolejny zapewni mu wygraną przed czasem. Typ: Anthony Smith przez KO/TKO w czwartej rundzie.

(Kurs na Smitha przez TKO/KO w Betclic: 3.40)

Redaktorzy typujący Smitha: Jacek, Bartłomiej, Rafał
Redaktorzy typujący Spanna: Krzysztof



Bartłomiej Zubkiewicz: Myślę, że ten pojedynek wygra bardziej opanowany Devin Clark. Zawodnik ma na swoim koncie pojedynki z bardzo doświadczonymi i mocnymi rywalami jak Błachowicz, Rakić czy Smith. Wszystkie przegrywał, lecz z pewnością potrafi on wyciągać wnioski i ma sposoby na wygrywanie walk w oktagonie UFC. Pogromca m.in. Darko Stosicia według mnie będzie miał prosty plan na ten pojedynek - zamęczyć Cutelabę, który większość swoich walk w karierze wygrywał przez KO/TKO. Agresywny "Hulk" będzie próbował brutalnie i szybko znokautować rywala, ale moim zdaniem ten będzie w stanie narzucić na Cutelabe swój styl walki i będzie korzystał z umiejętności zapaśniczych i walki w klinczu, aby wygrać ten pojedynek. Clark przez decyzję sędziowską.

(Kurs na Clarka przez decyzję w Betclic: 3.25)

Redaktorzy typujący Cutelabę: Jacek, Krzysztof, Rafał
Redaktorzy typujący Clarka: Bartłomiej



Jacek Łosak: Ariane Lipski jest po dwóch przegranych w UFC i jej najbliższa walka może być starciem o pozostanie na kontrakcie w największej organizacji MMA na świecie. Tym razem rywalką Brazylijki będzie debiutująca w UFC Mandy Bohm. Niemka nie przegrała do tej pory żadnego z siedmiu pojedynków, ale nie miała nigdy okazji, aby walczyć z tak doświadczoną przeciwniczką jak Lipski. Ariane ma na swoim koncie już dwadzieścia pojedynków, zdobyła pas mistrzowski KSW, a w oktagonie UFC bije się od roku 2019. Przewaga doświadczenia Lipski może w nadchodzącym starciu być kluczowa. Popularna „Królowa przemocy” powinna wygrać z Niemką i zrobić to przed czasem, poddając Bohm w drugiej rundzie starcia.

(Kurs na Lipski przez poddanie w Betclic: 9.00)

Redaktorzy typujący Bohm: Krzysztof
Redaktorzy typujący Lipski: Jacek, Bartłomiej, Rafał

Reszta typowania redakcyjnego na MMARocks. [KLIKNIJ W LINK]
 
Last edited:
Dlatego akurat Tsarukyana mam polaczonego z innymi galami siegajacymi az do 30 pazdziernika
Podobnie jak @kraks .Również z powyższej gali narazie tylko Tsarukyan. Poniżej bety z którymi pogram/pograłem powyższy bet.

Pierwszy bet Yan @1.3 i Anglia vs Polska @1.7.
Zastanawiam się również na połączeniu z Ribas @1.7, która powinna wybronić obaleń Jandiroby i wypunktować drewnianą przeciwniczkę w stójce.
Dodatkowo Rodriquez @2.11 z Dern. Marina wydaje się silniejsza fizycznie, a Mackenzie w stójce powinna odstawać znacząco. Nadal zadziwia mnie, że przeciwniczki Dern same przechodzą do jej płaszczyzny. Jeśli Rodriquez myśli to będzie unikać parteru jak ognia i wypunktuje lub ustrzeli Dern. Mackenzie nie posiada tak ofensywnych zapasów jak Esperza.

Biorąc jednak pod uwagę, że to walki kobiet, jeszcze się zastanawiam.
 
Przejrzałem sobie na spokojnie jeszcze raz tą galę i rozważam
Harris - uważam, że porobi i boksersko i parterowo przeciętnego Impe
Kianzad - stójkowo powinna mieć sporą przewagę i na moje wygra na punkty
Maness - może namieszać ten chłopak parterowo nie odstaje od Tonego i patrząc na kursy warto spróbować jako underdoga
 
Jeden kupon zamyka Volkov+Yan, inny Chimaev+Yan, a Tsarukyan zdaje sie jest razem z Makhachevem, Ribas i Gafurovem z DWCS. Pierwsze dwa grane dosyc dawno, jak jeszcze byly dobre kursy
Nie boisz się, że walki powypadają Ci i wygrane będą kruche i kasa zamrożona?
 
Nie boisz się, że walki powypadają Ci i wygrane będą kruche i kasa zamrożona?
Taka jest czasami cena za grywalne kursy. Ryzyko wypadniecia zawsze istnieje i akurat moglem sobie pozwolic na zamrozenie malej czesci budzetu
 
ACA weszło to odrazu całą wygraną puściłem na ufc :)
Zhu Rong siedzi teraz w ATT wiec powinien się dużo lepiej pokazać.
Dwa ze jest bardziej doświadczony.
Tsarukyan i Montel to raczej formalność.
5BB3CDF7-09DB-4D78-9D0F-0F69D05CB9C9.jpeg
 
Harris to jest bet tej gali :Duke3d:
Kurs fajny ale Impa jednak młodszy i silniejszy fizycznie.
Zmienił tez team po porażce z Buckleyem, gość ma dobre fight IQ.
Nie stawiam tej walki bo az tak Impie znowu nie ufam :p
Mimo wszystko powodzenia z Harrisem.
 
Tego Zhu Ronga to bym się obawiał bo ostatnio to niezły cyrk odjebal

To że tak zawalczył ostatnio nie znaczy że teraz to samo zrobi.
Stawiam wręcz przeciwnie bo potencjał spory.
I rywal nie najwyższych lotów, kiepski we wszystkim, siadający mocno kondycyjnie po 1 rundzie (u skośnego wręcz odwrotnie)
Rong @2.00 jedyny sensowny bet z tej gali po bardzo dobrym kursie.
:OK:
 
Back
Top