UFC Fight Night: Santos vs. Walker (02.10.2021)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1632649581001.png



 
Alez oni pchaja tego Walkiera :śmiech:, Santos moze i nie ma tej dynamiki w nogach po kontuzji z Bonesem ale kowadlo w lapie ma, a przy dziurawej obronie Walkiera skonczy sie to wiadomo w jaki sposob :neildegrassewhoa: Wiadomo ze Walkier tez ma czym trzepnac wiec nie ujmuje mu szans ale moj typ Marreta :einsteinsmoke:
 
Andrzeju, nie graj przeciwko uszatemu. Cirkunov to niestety już chodzące CTE i nawet waciak może go wypunktować.
Oczywiście możliwe. Będzie pełno skakania po klatce i tyś tyś ale liczę, że Misha go jednak złapie. Z CTE czy bez on w tej kategorii będzie duży koń.
 
Gala raczej słaba do gry. Holland zaczął robić zapasy, nie powinien zostać przeleżany na dystansie przez Daukausa, który ma marne cardio. Przy kursie rzędu ~1.65-1.70 grywalny typ na moje oko.
 
Gala raczej słaba do gry. Holland zaczął robić zapasy, nie powinien zostać przeleżany na dystansie przez Daukausa, który ma marne cardio. Przy kursie rzędu ~1.65-1.70 grywalny typ na moje oko.
1.6 a będzie raczej mniej
 
myśle nad dubelkiem
Holand+Solecki

obawiam się tylko ze jak Jared utrzyma walkę w stójce to najebie tam Soleckiego
 
Ja widzę okazję na zarobieniu na Mishy. Może nie aż tak jak na Usyku ale buki popełniają błędy i trzeba to wykorzystać
 
Gdzie byles jak rozmawialismy o Usyku przed walka?
Pewnie w pracy. Ale nie jestem z tych co zmienili zdanie po walce. Postawiłem na Usyka nawet ale niestety przed czasem.
Zacznę się tutaj bardziej udzielać i jak coś wyłuskam to wam dam cynk. Tak jak wczoraj tiraspol napsuł krwi Królewskim to była okazja...
 
Puszczam Pereza z tego względu ze bije się z 43 letnim Eduardo w koguciej.

kurs 1.50 na Rose to według mnie promocja
722DC60A-D358-4524-8573-2397DCE20794.jpeg
 
Że takich dinozaurów jeszcze trzymają i to po porażkach. Według tapo ma 41 hee.
STS jak się do nich nie napiszę to nie wystawią szybko oferty na CW i Bellatora.
Żałosne. Fortuna ma już.
 
Holland 1.6
Santos 1.5
Solecki 1.55

Jotko 1.6 patriotycznie
Underdog Mullarkey 2.23

Trzeba przyznać fajne kursy mamy
Ostatnio gale UFC mają dość wyrównane kursy, marzenie match makerów i na dobrą sprawę graczy też.
Ogladales jego walki? Zapasy jakieś ma?
Eduardo nie ma zapasów nawet jakby miał to Perez ma solidne tdd. Jest ultra agresywny, będzie niebezpieczny w pierwszej rundzie i ma niezłe ofensywne bjj. Napsuł sporo krwi póki nie padł kondycyjnie Wood'owi który jest dobrym zawodnikiem.
 
Wypowie się ktoś na temat Ladd? Wydaje mi się, że powinna parterowo mieć przewagę ale na tyle aby ją grać?
 
Back
Top