UFC Fight Night: Rozenstruik vs. Sakai /05.06.2021

Panowie a nie powinno być decyzji takiej, że Mason powinen to wygrać? Praktycznie wygrywał do przypadkowego włożenia palca w oko więc sędziowie powinni to inaczej ocenić no chyba, że ja się nie znam.
Nie znasz się :)
Tutaj nie mogło być inaczej - jedyne opcje to było N/C lub DSQ.
 
Salikov jakoś może walczyć i jego lekarz jakoś bardziej przepadał a Patricka od razu, że nie....
Dziwne to wszystko
Patrick sam gadal ze nie widzi i cos swirowal, byc moze dlatego ze byl juz rozbity i przegrywal na kartach punktowych. Salikhov to imo wygrywa na punkty wiec chce walczyc.
 
Zbyt płytko patrzysz, zadaj sobie pytanie po co miał to robić to może coś ci się nasunie.
Ja sobie zadałem i nic mi się nie nasuwa - po co niby miałby faulować? To nie było intencjonalne - walkę wygrywał dominująco w każdej płaszczyźnie, przez moment nie był zagrożony. Zwykły pechowy faul. Teraz w walce Salikhova kolejny paskudny palec, tym razem ze strony Trinaldo. Niech wezmą wreszcie te rękawice z ONE bo to się skończy kiedyś tragicznie.
 
Ja sobie zadałem i nic mi się nie nasuwa - po co niby miałby faulować? To nie było intencjonalne - walkę wygrywał dominująco w każdej płaszczyźnie, przez moment nie był zagrożony. Zwykły pechowy faul. Teraz w walce Salikhova kolejny paskudny palec, tym razem ze strony Trinaldo. Niech wezmą wreszcie te rękawice z ONE bo to się skończy kiedyś tragicznie.
No tragicznie to raz, a dwa to, że przypadkowy faul przekreśla wygraną zawodnika, który zasłużenie wygrywał.
 
No tragicznie to raz, a dwa to, że przypadkowy faul przekreśla wygraną zawodnika, który zasłużenie wygrywał.
Ale faul to jego wina - to że nie był intencjonalny tego nie zmienia. Sam miałem Jonesa ale decyzja słuszna.
 
Ja sobie zadałem i nic mi się nie nasuwa - po co niby miałby faulować? To nie było intencjonalne - walkę wygrywał dominująco w każdej płaszczyźnie, przez moment nie był zagrożony. Zwykły pechowy faul. Teraz w walce Salikhova kolejny paskudny palec, tym razem ze strony Trinaldo. Niech wezmą wreszcie te rękawice z ONE bo to się skończy kiedyś tragicznie.
Sęk w tym że eyepoke Jonesa wyglądał na zamierzony, Patrick odchylał głowę do tyłu przy faulu co też wskazuje na intencjonalność a dlaczego Jones to zrobił nie wiem ale mam kilka teorii :lol:
 
Sęk w tym że eyepoke Jonesa wyglądał na zamierzony, Patrick odchylał głowę do tyłu przy faulu co też wskazuje na intencjonalność a dlaczego Jones to zrobił nie wiem ale mam kilka teorii :lol:
Ciekaw jestem tych teorii. To są złe nawyki i tyle. Może ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy i zmieni te rękawice to się problem skończy, bo w tych wystawić paluchy nie problem. Obejrzałem z powtórki raz jeszcze i nie sądzę, aby to było intencjonalne. Nie widzę też ani jednego powodu, czemu sportowiec miałby próbować wydłubać komuś oko wygrywając walkę w pełni ją dominując.
 
Ciekaw jestem tych teorii. To są złe nawyki i tyle. Może ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy i zmieni te rękawice to się problem skończy, bo w tych wystawić paluchy nie problem. Obejrzałem z powtórki raz jeszcze i nie sądzę, aby to było intencjonalne. Nie widzę też ani jednego powodu, czemu sportowiec miałby próbować wydłubać komuś oko wygrywając walkę w pełni ją dominując.
Najbardziej denerwujące jest to, że jak potrzebujesz no contest to nie ma jak z Pitbullem a jak go nie chcesz jak z Masonem to jest :D Choć wiem, że to słuszne decyzje praktycznie, ale pech straszny nie raz
 
  • Like
Reactions: Evo
ale 1 i 2 runda Boser
1 runda to różnica 6 sig.strikes vs obalenie i kontrola.

Mogą to różnie wypunktować, chociaż raczej Boser. Ale jak dostanie to Latifi to wałkiem bym tego nie nazwał. Powodzenia życzę.
 
1 runda to różnica 6 sig.strikes vs obalenie i kontrola.

Mogą to różnie wypunktować, chociaż raczej Boser. Ale jak dostanie to Latifi to wałkiem bym tego nie nazwał. Powodzenia życzę.
No i tak jak napisałem. Latifi splitem. Obalenie + kontrola a pierwsza runda była miałka, praktycznie zero znaczących.
 
Bez jaj. Gość przegrał 2 pierwsze rundy, w 2 pełna deklasacja, w trzeciej młody był aktywniejszy od niego i wygrywa. Decyzje ufc.:waldeklaugh::putinlaugh:
 
Bez jaj. Gość przegrał 2 pierwsze rundy, w 2 pełna deklasacja, w trzeciej młody był aktywniejszy od niego i wygrywa. Decyzje ufc.:waldeklaugh::putinlaugh:
1 runda mogła iść w dwie strony. Kontrola + obalenie vs 6 uderzeń więcej (z czego 3 kopnięcia). Druga Boser. Trzecia Latifi.
IMG_20210606_010047.jpg
 
Jeden typ tylko z tej gali:

Tanner Boser @1.50 Pinnacle

Widzę pewną i w spokojnym stylu wygraną dzięki dużej ilości kopnięć. 37 lat Szweda i 4 porażka równa sie out.

Trafiłem na jednego z największych pajaców i frajerów w UFC :cry:

Pajac przegrał wygraną walkę, a w parterze leżał jak tania dziwka :facepalm:

Dla mnie zasłużona przegrana
 
  • Like
Reactions: ;-)
Zawsze dla obstawiających pod górkę... Ehhh
No kurwa gość ledwo stał do ogłoszenia werdyktu. :lol:

Typ był dobry po prostu nikt nie spodziewał się takiej kontrowersyjnej decyzji. 8 na 10 walk by wygrał :mamed:
 
Back
Top