UFC Fight Night: Makhachev vs. Moisés (17.07.2021)

barthez01

Bellator
Featherweight
 
Zastanawiam się nad graniem Stoltzfus. Rudolfo się ostatnio ośmieszył a poza tym Dustin też w parterze potrafi namieszać, do tego cardio lepsze a i w stójce nie odstaje. Kurs @2.95 zachęca do rozważenia. A obok tego myślę nad:
Johns
Gamrot
Benitez
Tate
Hawes
 
Strasznie kiepskie kursy
Vieira
Gamrot
Hawes
Makachev (decyzja )

Zastanawiam się nad Tate poddanie
Słaba karta ciężko znaleźć coś wartościowego nawet Gamrot może się odbić od starego wyjadacza
Czekam na kurs Makachev wygra decyzją
 
Tak sobie radzi w tej płaszczyźnie, że dał się poddać Hernandezowi jak dziecko w przedszkolu:waldeklaugh:
Słabiutki argument, możesz być najlepszy na świecie ale jak braknie ci tlenu to nawet umiejętności nie pomogą.
 
No nie, napisałeś to w tym kontekście ze ma średnie bjj bo go hernandez poddał.
Ja tą walkę raczej odpuszczę, ewentualnie pogram za drobne Dustina, być może Rudolfo ty wygra w parterze, nie wykluczam, ale jak słyszę, że jest kocurem to mi się śmiać chce. Ten gość jak nie skończy w 1 rundzie to przegra, chyba, że weźmie ze sobą butle z tlenem.
 
Ja tą walkę raczej odpuszczę, ewentualnie pogram za drobne Dustina, być może Rudolfo ty wygra w parterze, nie wykluczam, ale jak słyszę, że jest kocurem to mi się śmiać chce. Ten gość jak nie skończy w 1 rundzie to przegra, chyba, że weźmie ze sobą butle z tlenem.
Jest kocurem w bjj a to ze nie ma tlenu na 3 rundy to inna sprawa.
Tez odpuszczam ta walke
 
  • Like
Reactions: Evo
Spoko ;) Pożyjemy, zobaczymy. Nie raz już miałem racje co do czutki w walce.
Jak pisałem kiedyś o Moisesie to mnie wyśmialiście po czym wygrał, ostatnio Rakhmanov ponoć nie miał żadnych szans na poddanie a poddał bo według mojej oceny szanse były więc pisanie, że muszę wiele się nauczyć w MMA trochę nie na miejscu.
 
Spoko ;) Pożyjemy, zobaczymy. Nie raz już miałem racje co do czutki w walce.
Jak pisałem kiedyś o Moisesie to mnie wyśmialiście po czym wygrał, ostatnio Rakhmanov ponoć nie miał żadnych szans na poddanie a poddał bo według mojej oceny szanse były więc pisanie, że muszę wiele się nauczyć w MMA trochę nie na miejscu.
Jak zaczniesz zarabiać na bukmacherce to zrozumiesz, tymczasem możesz mieć czutkę, bo wiedzy jednak brak - życzę spokojnego wieczoru ;)
 
Back
Top