UFC Fight Night: Lineker vs Dodson - dyskusje, kursy

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
2jcvygo.jpg


Jakiś czas temu pojawiło się część kursów na kolejną galę UFC. A że temat jest potrzebny więc zakładam i zapraszam do dyskusji.
 
Głównie ze wzgledu na kurs. W walce minimalnie faworyzuję Smolkę, jednak kolo kursu @ 3.00 na Sergia nie mogę przejść bokiem.
Zasadnicze pytanie czy Sergio utrzyma walkę w stojce? Jeśli tak to powinien wygrać. Stojka Smolki przy stojce Pettisa wypada blado i nie ma wątpliwości, kto w tej płaszczyźnie powinien być lepszy.
Jednak jesli walka przeniesie się do parteru to Louis powinien mieć przewagę. Ostatnie jego walki to grapplerski miód dla oka. Sergio w parterze powinien być slabszy, ale nie bezbronny. Podobnie jak brat, modszy Pettis jest śliski, do tego dość kreatywny i ciężko go na dłużej utrzymać w parterze. Posiada też coś, czego nie ma starszy brat - zapasy, zarowno te defensywne jak i ofensywne stoją na przyzwoitym poziome.
Pettis może nie daje takich performance'ow jak Smolka, ale z reguły wyraźnie wygrywa na kartach sedziowskich, poza tym obie jego porażki byly przed czasem, ale do skończen, walki wygrywał na punkty. Trzeba też pamiętać, że Sergio ma dopiero 22 lata i w odróżnieniu od brata ciagle się rozwija.
Moim zdaniem jesli stawiać na Smolkę, to nie z kursem niższym niż [email protected].
 
Last edited:
dodson lineker overy do gry moim zdaniem niby jebnięcie mają obaj ale też obaj mogą przyjąć bomby mogą na miękko brawlu też tutaj raczej nie zobaczymy, może poczekam 1 runde i dam na live że walka dojdzie do decyzji.
 
Muszę sobie przypomnieć walki, ale z tego co pamiętam to Zaleski wcale nie jest taki zły a Nakamura wybitny jakiś nie jest.

BTW:Ciekawe ile dadzą na Cutelabę?
Wybitny nie jest, ale doświadczony, a mimo to nie wyeksploatowany.Ładnie mu szło z Breesem, ładnie Noke'a ogarnął
 
Zaleski jesli jako tako ogarnia parter to wygra musze ogarnac jego walki do tego licze, że Blaydes nie będzie zbyt duzym faworytem
 
Lineker na pewno, podoba mi się kurs na Abdurakhimova i Henrique da Silva
Jonathan Wilson nie ogarnie Cutelaby ?
 
Planuje trypla, Brooks +smolka + jeszcze szukam jakiegoś pewnego underdoga :-D, rozważam Andre fili. Kurs 4.14. Przyzwoicie.
Co myślicie o Fili?

Czekam na kursy skonczen w walce brooksa i smolki powinni skończyć przed czasem.
 
Win przez decyzję brooksa + smolka win w 2 rundzie.

Jeszcze się zastanawiam nad fili i walka wieczoru.
 
Odziwo tylko jeden kupon z tej gali do przodu.
Na szczęście plus.
Dobrze ze brooksa dostał w ciry. Może wyciągnie wnioski i nie będzie udawał huj wie kogo.
Czułem że Lineker wygra przez decyzję, miałem na jednym kuponie niestety drugie zdarzenie nie weszlo.
Smolka to mnie zaskoczył negatywnie.
 
Lekki plus, nie chce mi się liczyć. Szkoda, że się na Tamdana skusiłem po 1.74.

Ale że ten Brooks nie mógł dotrwać do decyzji? :<

d166c99d0141195a7d2f78d28bc75c02.png
 
ksw - 300zł na minusie,
ufc - 3 taśmy poszły za grosze, wszystkie na - ale na tą to kurwa brakuje mi słów...
zal1.PNG
zal2.PNG
 
ksw mnie wydymalo, to na live(ale przed walka), stawialem na henrique, moreno i ottowa, wszystko siadlo ladnie (oprocz tasmy ofkoz)
 
Back
Top