UFC Fight Night: Lewis vs. Spivak (19.11.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1668598245355.png

 
Ja sobie pobrałem Black Beast po 2,53, ale na głównym poleci under 3,5 lub 2,5 lub wyższe w zależności od wystawionych kursów.

Do tego Nzechukwu typ przeciwko Cutelabie bardziej, ale też liczę na wykorzystanie pokaźnego zasięgu Nigeryjczyka i skończenie przez ko, do czego jest zdolny.
Rozważam też Moroz, Acostę Sherman przed czasem, Fialho.
 
Ja generalnie czekam na rozwiniecie oferty, bo jest kilka potencjalnie ciekawych typow do sprobowania
 
Na Lewisa fajny kurs, bo zawsze jest niebezpieczny.
Maddalena chyba powinien wygrać, ale kurs dosyć niski, może i uda się zakończyć przed czasem.
Ciekawie wygląda Natalia Silva, jednak z tego co pamiętam kiedyś graliśmy na forum Blede. Silva ładnie wygrała ostatnią walkę w której była skazywana na porażkę. Świetnie broniła obaleń i biła z dobrą skutecznością i częstotliwością. Na ten moment muszę obejrzeć więcej walk. Druga sprawa to fakt, że to zawsze walka kobiet u tu pozostaje czynnik X.
Morozov patrząc stylistycznie również wydaje się mieć spore szanse na wygraną.

Ogólnie ciężka gala do gry
 
Ja sobie pobrałem Black Beast po 2,53, ale na głównym poleci under 3,5 lub 2,5 lub wyższe w zależności od wystawionych kursów.

Do tego Nzechukwu typ przeciwko Cutelabie bardziej, ale też liczę na wykorzystanie pokaźnego zasięgu Nigeryjczyka i skończenie przez ko, do czego jest zdolny.
Rozważam też Moroz, Acostę Sherman przed czasem, Fialho.
Po głębszej analizie Oliveire i Cutelabe zagrałem, Nzechukwu poza warunkami jednak nic nie pokazuje i Cutelaba jeśli się nie nadzieję powinien udźwignąć wygraną, zaś brazylijka powinna w stójce przeważać greczynkę, sprzyjać temu też powinien zasięg i wzrost młodszej zawodniczki.

Ogólnie analizowanie tej karty to był ból głowy, wieczór może należeć do dogów.
 
1668863971337.png


Ja w kuponie za drobne 4fun poszedlem troche pod prad jesli chodzi o wage ciezka. Na podbitke pobralem Starksa z LFA od @Karwantes (dzięki) i dorzucilem ryzykowny bet, ale po fajnym kursie @6,50. Sherman to dziad, ale jak na wage ciezka jest bardzo mobilny na nogach i wcale nie jest latwo skonczyc go w stojce. Duzo balansuje i jest w stanie sporo przyjac. Receptą na skonczenie go jest obalenie, tak jak zrobil to np Romanov, ale Cortes-Acosta to typowy bokser, ktory jest bardzo jednowymiarowy. Bylo to widac w jego ostatniej walce z Vanderaa, ktorego nie potrafil skonczyc na dystansie 3 rund i do tego przyjal bardzo duzo niskich kopniec. To bylo zaledwie kilka tygodni temu, a wydaje sie ze ruchliwy Sherman bedzie w stanie jeszcze lepiej korzystac z lowkingow, stopujac bokserskie zapedy Dominikanczyka. Nie sadze zeby robil to na tyle efektywnie zeby ugrac decyzje na swoja korzysc, ale widze spora szanse na to, ze walka mimo wagi ciezkiej nie skonczy sie przed czasem. Decyzja tutaj to kurs @3.00. Ja wolalem pobrac duzo bardziej atrakcyjne @6.50 na wygrana robiacego presje Waldo na punkty. Powodzenia.
 
Zaproponuje od siebie jeszcze dwa typy:

Salikhov vs Fialho
1 runda więcej knockdownów - remis + więcej sprowadzeń Salikhov @2.40
Według mnie taktyka Salikhova na początek rundę a być może całą walkę będzie próby obaleń aby nie dać się ustrzelić przez Fialho. Salikhov ma jakieś tam pojęcie o zapasach więc może ich użyć więdząc, że walka w stójce może być dla niego zagrożeniem. Remis w 1 rundzie jeśli chodzi o knockdowny uważam, że jeśli Salikhov obali a uważam, że to zrobi to już Fialho raczej nie zdąży tego uczynić w 1 rundzie a być może wcale już patrząc na to jak spięty wyszedł do walki z Matthewsem.

Nzechukwu vs Cutelaba
Cutelaba więcej sprowadzeń 1 runda + więcej knockdownów 1 runda - remis @2.20
Cutelaba według mnie zastosuje taktykę tak jak w wiekszości swoich pojedynków robił, a tym bardziej z Nigeryjczykiem, który może być bardzo groźny w stójce. Cutelaba obalać potrafi więc podejrzewam, że to zrobi już 1 rundzie a co za tym idzie w ostatnich czterech walkach uczynił tego we wszystkich pojedynkach. Więc uważam, że na knockdown w 1 rundzie szanse są małe, jeśli Cutelaba podejdzie rozsądnie i spróbuje zdominować w parterze Nzechukwu od początku pojedynku.
 
View attachment 49767

Ja w kuponie za drobne 4fun poszedlem troche pod prad jesli chodzi o wage ciezka. Na podbitke pobralem Starksa z LFA od @Karwantes (dzięki) i dorzucilem ryzykowny bet, ale po fajnym kursie @6,50. Sherman to dziad, ale jak na wage ciezka jest bardzo mobilny na nogach i wcale nie jest latwo skonczyc go w stojce. Duzo balansuje i jest w stanie sporo przyjac. Receptą na skonczenie go jest obalenie, tak jak zrobil to np Romanov, ale Cortes-Acosta to typowy bokser, ktory jest bardzo jednowymiarowy. Bylo to widac w jego ostatniej walce z Vanderaa, ktorego nie potrafil skonczyc na dystansie 3 rund i do tego przyjal bardzo duzo niskich kopniec. To bylo zaledwie kilka tygodni temu, a wydaje sie ze ruchliwy Sherman bedzie w stanie jeszcze lepiej korzystac z lowkingow, stopujac bokserskie zapedy Dominikanczyka. Nie sadze zeby robil to na tyle efektywnie zeby ugrac decyzje na swoja korzysc, ale widze spora szanse na to, ze walka mimo wagi ciezkiej nie skonczy sie przed czasem. Decyzja tutaj to kurs @3.00. Ja wolalem pobrac duzo bardziej atrakcyjne @6.50 na wygrana robiacego presje Waldo na punkty. Powodzenia.
Piękny kursik Ci siadł. Powiem szczerze, że przegapiłem ten kurs i to zdarzenie. Gratuluję :beer:
 
Salikhov vs Fialho
1 runda więcej knockdownów - remis + więcej sprowadzeń Salikhov @2.40
Według mnie taktyka Salikhova na początek rundę a być może całą walkę będzie próby obaleń aby nie dać się ustrzelić przez Fialho. Salikhov ma jakieś tam pojęcie o zapasach więc może ich użyć więdząc, że walka w stójce może być dla niego zagrożeniem. Remis w 1 rundzie jeśli chodzi o knockdowny uważam, że jeśli Salikhov obali a uważam, że to zrobi to już Fialho raczej nie zdąży tego uczynić w 1 rundzie a być może wcale już patrząc na to jak spięty wyszedł do walki z Matthewsem.

Nzechukwu vs Cutelaba
Cutelaba więcej sprowadzeń 1 runda + więcej knockdownów 1 runda - remis @2.20
Cutelaba według mnie zastosuje taktykę tak jak w wiekszości swoich pojedynków robił, a tym bardziej z Nigeryjczykiem, który może być bardzo groźny w stójce. Cutelaba obalać potrafi więc podejrzewam, że to zrobi już 1 rundzie a co za tym idzie w ostatnich czterech walkach uczynił tego we wszystkich pojedynkach. Więc uważam, że na knockdown w 1 rundzie szanse są małe, jeśli Cutelaba podejdzie rozsądnie i spróbuje zdominować w parterze Nzechukwu od początku pojedynku.
Izydory :Duke3d:
 
Wiedzialem ze Maddalena to ugra szybko i ze Salikhov przelamie portugalczyka, na chuj ja stawialem cukinie to nie mam pojecia... :facepalm:
Dzieki kraks za decyzje w ciezkiej, polapalem po 5.00
a Kutaslaba po prostu zawalczyl glupio bo mial czarnego dwukrotnie przynajmniej na widelcu i podjal glupie decyzje - klincz np. a w drugiej sytuacji zamiast napierdalac srogie gnp to sie bawil debil, czarny pokazal juz kilkukrotnie ze jak go nie przelamiesz na poczatku to sie to pozniej na tobie zemsci bo ma twardy sagan.
 
Piękny kursik Ci siadł. Powiem szczerze, że przegapiłem ten kurs i to zdarzenie. Gratuluję :beer:

Tobie tez widze posiadalo, chociaz gala wydawala sie ciezka do gry i jeszcze wypadl ME. Bardzo ładnie. Ja jeszcze przy flaszce dorzucilem taki rekreacyjny kuponik z +1,5r w walce Shermana i Maddalena przez KO. Reszte doklikalem z grudnia, zeby chociaz maly bonus AKO na Fortunie wskoczyl: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMzIzNTQ5NzQwMToRLSBli44Hito6EXY=&source=SB
 
Back
Top