UFC Fight Night: Lemos vs. Andrade (23.04.2022)

Lins i Andrade pograni.
Mi się wydaję, że Vannata wygra i bardzo bym chciał żeby tak samo wygrał Guida ale raczej nie postawię
 
Parsons jaka dominacja... Dzięki za typ mam nadzieję że Andrade nie zepsuje fajnej nocki
 
:gospeldance:
Screenshot_20220424-043512_TOTALbet.jpg
 
Andrade przed czasem w 5rundowce. O ile jeszcze Lemos w 1r moze zagrozic (w co i tak bardzo watpie, bardziej jak juz to w 1minucie) to potem nie bedzie miala argumentow ani w stojce ani w parterze. 3rundy to do decyzji pewnie mogło by dojść ale z kondycja Lemos 25minut nie da rady l.

Ale nie bede mieszal tego z niczym bo ostatnio mialem mixa na sterlinga,burnsa i ME przed czasem i sie przejechalem....
Kurwa to bylo tak oczywiste patrzac na roznicce poziomow nawet jak na cukinie, ze teraz jestem zly za ta pierwsza runde...
 
Kurwa to bylo tak oczywiste patrzac na roznicce poziomow nawet jak na cukinie, ze teraz jestem zly za ta pierwsza runde...
Pięknie Andrade zapięła trójkąt w stójce :applause:
Komentatorzy coś mówili, że to chyba pierwsze takie poddanie w UFC.
 
Jak dla mnie kurs złoto to
ANDRADE 1.5 ( przed czasem nawet w 1 rundzie )
Jessica jest za słaba na czołowe zawodniczki ten top 5 ale całą resztę robi na miękko. Calvillo i Chookagian rozjebała jak gnój po polu i to w wyższej kategorii wagowej.

KAPE 1.65!!
Chińczyk to nawet nie średniak. Nie widzę opcji żeby Kape to przegrał
Mam nadzieję że ktoś skorzystał
 
Back
Top